WOŚP 2020 Kielce: Puchar Ligi Mistrzów od PGE VIVE Kielce i legendarna Skoda Octavia!

2020-01-12 13:59 ToM
WOŚP 2020 Kielce: Puchar Ligi Mistrzów od PGE VIVE Kielce i legendarna Skoda Octavia!
Autor: WOŚP materiały prasowe WOŚP 2020 Kielce: Puchar Ligi Mistrzów od PGE VIVE Kielce i legendarna Skoda Octavia!

Drużyna Mistrzów Polski jak co roku zaangażowała się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku klub PGE VIVE Kielce przekazał na licytacje wiele ciekawych gadżetów, w tym jeden wyjątkowy - Puchar Ligi Mistrzów! To najcenniejsze trofeum w historii polskiego sportu klubowego! Co jeszcze możesz wylicytować? Gdzie gra w tym roku WOŚP w Kielcach?

Trofeum, które kielczanie zdobyli w dramatycznych okolicznościach w 2016 roku w meczu przeciwko Telekomowi Veszprem trafi do zwycięzcy licytacji na dwa tygodnie. Poza tym PGE VIVE przekazało sporo ciekawych gadżetów klubowych, które można zdobyć podczas 28. finału WOŚP.

To m.in. koszulki, piłki i kalendarze.

Historyczny puchar i klubowe gadżety można wylicytować podczas niedzielnego finału WOŚP w następujących miejscach:

  • Kielecki Rynek, godz. 13:30 (replika piłki Ligi Mistrzów z autografami, kalendarz),
  • ul. Sienkiewicza, obok „Puchatka”, godz. 15:00 (koszulka Miłosza Wałacha, piłka z autografami),
  • Galeria Echo, godz. 16:00 (piłka z autografami, kalendarz),
  • Kieleckie Centrum Kultury, godz. 18:00 (koszulka Alexa Dujshebaeva z autografami, kalendarz, PUCHAR LIGI MISTRZÓW Z 2016 ROKU).

W niedzielę nie zabraknie innych atrakcji związanych z 28. finałem WOŚP. O godz. 12.30, zaczeła działać scena na Rynku. Od godz. 14 rozpocznie się program artystyczny i licytacje na scenie pod "Puchatkiem" przy ul. Sienkiewicza.

Od godziny 15 rozpoczną się koncerty i pokazy na scenie na Placu Artystów.

28. Finał WOŚP w KCK

Jak co roku specjalne atrakcje czekają na nas w Kieleckim Centrum Kultury. godz. 18 rozpocznie się tam koncert finałowy WOŚP w Kielcach, a na zgromadzonych czeka prawdziwa gratka! Licytacja, której stawką jest dzień w fotelu prezydenta Kielc Bogdana Wenty.

- Startujcie, licytujcie i zobaczycie, jak wygląda zarządzanie miastem - zachęca prezydent.

Podczas finałowego koncertu WOŚP fani motoryzacji również znajdą coś dla siebie. Przedmiotem jednej z licytacji w KCK będzie legendarna Skoda Octavia z 1961 roku, która do tej pory zarobiła dla WOŚP już ponad 100 tys. zł. Auto rokrocznie trafia do zwycięzcy aukcj, ale mimo to zawsze wraca na kolejne licytacje.

Historia Wielkiej Ściskawy - przed nami kolejna, podczas 28. finału WOŚP