Wypadek na rondzie w Kielcach! Auto przewróciło się na bok! Potężne korki w centrum miasta!

2021-07-22 14:50
Wypadek na rondzie w Kielcach! Auto przewróciło się na bok! Potężne korki w centrum miasta!
Autor: Czytelnik Wypadek na rondzie w Kielcach! Auto przewróciło się na bok! Potężne korki w centrum miasta!

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na rondzie im. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego w Kielcach. 61-letni kierowca peugeota, wyjeżdżając z al. IX Wieków Kielc, nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z osobowym BMW, za kierownicą którego siedział 27-latek. Impet uderzenia był tak znaczny, że peugeot wywrócił się na bok! Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale - z racji tego że wypadek miał miejsce w newralgicznym dla komunikacji punkcie - w całym mieście tworzą się potężne korki! Uwaga kierowcy! Lepiej omijać al. IX Wieków Kielc, a także ulice Okrzei, Paderewskiego i 1 Maja!

Do kolizji, która zakorkowała miasto doszło w czwartek o godzinie 13.30 na Rondzie Herlinga-Grudzińskiego w Kielcach. Zgodnie ze wstępnymi ustaleniami policji 61-latek za kierownicą peugeota, wjeżdżając na rondo, zignorował znak i nie ustąpił pierwszeństwa, wskutek czego w prowadzone przez niego auto uderzyło BMW kierowane przez 27-latka. Młodszy z mężczyzn jechał prawidłowo po rondzie.

Impet uderzenia okazał się tak znaczny, że peugeot wywrócił się na bok. Na szczęście nikomu nic się nie stało, choć efekty kolizji odczuło wielu postronnych kierowców. W centrum Kielc błyskawicznie stworzyły się spore korki, na miejscu wypadku działają służby.

Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Produkował mieszanki dopalaczy, a potem sprzedawał na krakowskim Rynku