Kraksa w centrum Kielc! Kierująca uciekła, miesięczne niemowlę w szpitalu!

2021-07-21 20:43
Kraksa w centrum Kielc! Kierująca uciekła, miesięczne niemowlę w szpitalu!
Autor: mat. policji Kraksa w centrum Kielc! Kierująca uciekła, miesięczne niemowlę w szpitalu!

Na skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Przemysława Gosiewskiego w centrum Kielc doszło do kolejnego wypadku! Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: opel oraz ford. Co szczególnie bulwersujące, kierująca fordem uciekła z miejsca zdarzenia. W wyniku wypadku do szpitala na badania trafiło jednomiesięczne niemowlę. Dziecko podróżowało w hondzie, było przytomne. W miejscu wypadku tworzą się spore korki.

To nie pierwszy wypadek, który miał miejsce w dokładnie tym samym miejscu! Do kraksy u zbiegu ulic Gosiewskiego i 1 Maja doszło w środę, 21 maja, po godzinie 17:30. Karol Macek, oficer prasowy kieleckiej policji przekazał, że kobieta jadąca fordem ulicą Gosiewskiego nie ustąpiła pierwszeństwa na skrzyżowaniu 31-latkowi za kierownicą opla, który jechał od ronda w kierunku osiedla Herby. Co szczególnie bulwersujące, kobieta porzuciła samochód i uciekła.

CZYTAJ TEŻ: Tajemnicza śmierć w Kielcach. Rozkładające się zwłoki w pustostanie!

Po wypadku do szpitala na badania przewieziono miesięczne niemowlę, które było wiezione w oplu. Dziecko było przytomne. W miejscu wypadku trwają utrudnienia w ruchu, zrobiły się spore korki.

Nie żyje 61-latka, którą znaleziono na placu Społecznym.