Wypadek na skrzyżowaniu w centrum Kielc! Trzy osoby RANNE, poważne utrudnienia!

2021-01-12 9:15 tom
Wypadek na skrzyżowaniu w centrum Kielc! Trzy osoby RANNE, poważne utrudnienia!
Autor: jch Wypadek na skrzyżowaniu w centrum Kielc! Trzy osoby RANNE, poważne utrudnienia!

Na poważne utrudnienia w ruchu drogowym mogą napotkać osoby jadące do pracy we wtorkowy poranek. Ok. godz. 8:00, na skrzyżowaniu Alei Solidarności i Alei Tysiąclecia zderzyły się dwa pojazdy. Trzy osoby odniosły obrażenia, młoda kobieta została przewieziona do szpitala. Wskutek wypadku na ulicy tworzą się spore korki.

Jak informuje Karol Macek z kieleckiej policji, do kolizji dwóch samochodów osobowych doszło we wtorek, około godz. 8:00. Zderzenie miało miejsce na skrzyżowaniu Alei Tysiąclecia Państwa Polskiego z Aleją Solidarności w Kielcach. Według wstępnych ustaleń 26-letnia kobieta za kierownicą renault, jadąc Aleją Tysiąclecia Państwa Polskiego, nie zareagowała prawidłowo na do sygnalizację świetlną, po czym wjechała na skrzyżowanie z aleją Solidarności, w efekcie doprowadzając do zderzenia z hondą, którą kierował 70-latek. Był trzeźwy.

ZOBACZ TEŻ: Horror w żywej szopce bożonarodzeniowej w Kałkowie! Psy omal nie ROZSZARPAŁY owcy!

Trzy osoby zostały ranne, na kierowcy obu pojazdów jedynie powierzchownie, nie wymagali hospitalizacji. Do szpitala przewieziono natomiast nieprzytomną 26-latkę. Na alei Solidarności tworzą się spore korki, na co powinny być przygotowane zwłaszcza śpieszące się do pracy osoby. Utrudnienia na drodze wciąż trwają, na miejscu pracują służby.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Horror w żywej szopce bożonarodzeniowej w Kałkowie! Psy omal nie ROZSZARPAŁY owcy!

Ojciec zastrzelił swojego syna