Wyszedł z domu w sobotę i już NIE WRÓCIŁ. Tragiczny finał poszukiwań 41-latka z Waśniowa!

2021-04-01 15:42 Tomasz Majta
Wyszedł z domu w sobotę i już NIE WRÓCIŁ. Tragiczny finał poszukiwań 41-latka z Waśniowa!
Autor: Ratownictwo Powiatu Ostrowieckiego/Facebook Wyszedł z domu w sobotę i już NIE WRÓCIŁ. Tragiczny finał poszukiwań 41-latka z Waśniowa!

Nie żyje 41-letni mężczyzna z gminy Waśniów, który wyszedł z domu w sobotę, 27 marca. Kiedy nieobecność mężczyzny przedłużała się, zaniepokojeni bliscy powiadomili służby o zaginięciu 41-latka. W poszukiwania zaangażowali się strażacy oraz policjanci, którzy przeczesywali teren gminy śmigłowcem Blackhawk. Niestety, finał poszukiwań zaginionego okazał się tragiczny. Po kilkugodzinnej akcji strażacy przekazali informację o odnalezieniu ciała 41-latka z Waśniowa. Na ten moment jeszcze nie wiadomo co spowodowało śmierć mężczyzny.

41-latek z miejscowości Wronów w gminie Waśniów wyszedł z domu w sobotę, 27 marca. Mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną, a jego nieobecność przedłużała się. Zgłoszono zaginięcie 41-latka, w akcję poszukiwawczą zaangażowały się jednostki ochotniczej i zawodowej straży pożarnej oraz policja. Funkcjonariusze przeczesywali tereny gminy śmigłowcem Blackhawk. W czwartkowe popołudnie, po kilku godzinach akcji poszukiwawczej strażacy z Ostrowca przekazali tragiczne informacje - odnaleziono ciało zaginionego mężczyzny.

CZYTAJ TEŻ: Koszmarna tragedia w Górkach Szczukowskich! 21-latek RZUCIŁ SIĘ pod pociąg!

Póki co jeszcze nie wiadomo, co spowodowało śmierć mieszkańca gminy Waśniów. Odpowiedzi dostarczy dopiero sekcja zwłok.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Karetki woziły BEZDOMNYCH do szpitala covidowego w Kielcach? Uwaga na FAKE NEWSY!

Kardynał Kazimierz Nycz zasłabł na mszy świętej