Zadzwonił do ojca i powiedział, że chce się zabić! W akcji policja i wojsko!

2021-07-30 12:10
Zadzwonił do ojca i powiedział, że chce się zabić! W akcji policja i wojsko!
Autor: Pixabay Zadzwonił do ojca i powiedział, że chce się zabić! W akcji policja i wojsko!

Dramatyczny telefon postawił na nogi służby z Ostrowca! 29-letni mieszkaniec tego miasta zadzwonił do ojca i poinformował, że zamierza się okaleczyć, a także odebrać sobie życie. Śmiertelnie zaniepokojony ojciec przekazał tę informację policji, rozpoczęły się poszukiwania, w które zaangażowali się też żołnierze z wojsk obrony terytorialnej. Dzięki szybkiej i sprawnej akcji udało się odnaleźć desperata. 29-latek zdążył zrobić sobie krzywdę, miał pokaleczone ręce. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

Jak poinformował Rafał Dobrowolski z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu, 29-latek zatelefonował do ojca i powiedział, że zamierza się okaleczyć, a następnie popełnić samobójstwo. Mężczyzna przekazał dramatycznie brzmiącą informację dyżurnemu policji. Zaczęły się poszukiwania, w które zaangażowali się policjanci i "terytorialsi" z Ostrowca. Akcja szybko znalazła swój finał.

CZYTAJ TEŻ: Poranny wypadek na "siódemce"! Dostawczak przewrócił się na bok!

Policjanci odnaleźli desperata w zaroślach. Mężczyzna zdążył okaleczyć sobie ręce, które wyraźnie krwawiły. Uratowany 29-latek trafił pod opiekę lekarzy.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK