Zawył z bólu ranny łoś! Zwierz chciał przeskoczyć ogrodzenie! Ostre przęsła PRZEBIŁY jego bok!

2020-09-10 11:58 Tomasz Majta
Zawył z bólu ranny łoś! Zwierz chciał przekroczyć ogroczenie! Ostre przęsła PRZEBIŁY jego bok!
Autor: Komenda Powiatowa PSP w Skarżysku-Kamiennej Zawył z bólu ranny łoś! Zwierz chciał przekroczyć ogroczenie! Ostre przęsła PRZEBIŁY jego bok!

Dzisiaj rano (czwartek, 10 września) w centrum Skarżyska pojawił się łoś. Potężne zwierzę, które w leśnej kniei nie ma żadnych naturalnych wrogów, było kompletnie zdezorientowane w miejskim gwarze. W pewnym momencie łoś próbował przeskoczyć wysokie ogrodzenie. Ta próba skończyła się makabrycznie.

Zestresowany nietypowymi dla siebie warunkami w mieście łoś usiłował przeskoczyć przez płot na posesji przy przy ul. Piłsudskiego. Niestety, zwierzę najwyraźniej przeceniło swoje siły. Ostre przęsła ogrodzenia przebiły ciało ryczącego rogacza. Do cierpiącego zwierzęcia pospieszyli strażacy i lekarz weterynarii, ale było już za późno na ratunek. Jak informuje skarżyska policja, łoś nie przeżył.

Na miejsce oddelegowano trzy zastępy straży pożarnej. Strażacy przy użyciu podnośnika zdjęli zwierzę, truchło zwierzęcia zabezpieczyło koło łowieckie "Łysica".

Zawył z bólu ranny łoś! Zwierz chciał przekroczyć ogroczenie! Ostre przęsła PRZEBIŁY jego bok!
Autor: KPP Skarżysko-Kamienna Zawył z bólu ranny łoś! Zwierz chciał przekroczyć ogroczenie! Ostre przęsła PRZEBIŁY jego bok!
Sedno Sprawy - Michał Woś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.