14-latek zginął pod Białogardem! Mercedes z 5 osobami w środku huknął w drzewo [ZDJĘCIA]

i

Autor: Andrzej Lange/Super Express 14-letni chłopak zginął w wypadku, do którego doszło na trasie Buczek-Pomianowo pod Białogardem, zdj. ilustracyjne

Tragiczny wypadek

14-latek zginął pod Białogardem! Mercedes z 5 osobami w środku huknął w drzewo [ZDJĘCIA]

2022-12-19 10:54

14-letni chłopak zginął w wypadku, do którego doszło na trasie Buczek-Pomianowo pod Białogardem. Wszystko działo się na lokalnej drodze w niedzielę, 17 grudnia, ok. godz. 14.30. Jak informuje tamtejsza policja, 5 osób, w tym ofiara, jechał osobowym mercedesem, gdy pojazd wpadł prawdopodobnie w poślizg i rozbił się o drzewo. 14-latek zginął na miejscu.

14-latek zginął w wypadku pod Białogardem! Mercedes uderzył w drzewo

Nie żyje 14-latek, pasażer osobowego mercedesa, którzy uderzył w drzewo pod Białogardem. Do śmiertelnego wypadku doszło w niedzielę, 17 grudnia, ok. 14.30, na lokalnej drodze na trasie Buczek-Pomianowo. Jak informuje tamtejsza policja, pojazd, za którego kierownicą siedział 20-latek, prawdopodobnie wpadł w poślizg, po czym rozbił się o drzewo. Samochodem podróżowali ponadto: 24-letni mężczyzna, 19-letnia kobieta, 20-miesięczne dziecko i właśnie 14-latek. Chłopak zginął na miejscu, natomiast pozostałe osoby trafiły do szpitala, ale wszystko wskazuje, że nie stało się im nic poważnego.

- Według naszych wstępnych ustaleń kierujący pojazdem mógł nie dostosować prędkości do warunków panujących na drodze, ale to musi jeszcze potwierdzić śledztwo, bo sprawa trafiła do prokuratury - mówi sierżant sztabowy Joanna Krajnik, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie.

Uczestnicy wypadku to prawdopodobnie mieszkańcy powiatu białogardzkiego.

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Karetka zderzyła się z autobusem. Groźny wypadek na ul. Ostrobramskiej
Nasi Partnerzy polecają