2,5-letni Hubert odnaleziony. Szczęśliwy tata dziękuje policji

i

Autor: Domin 2,5-letni Hubert odnaleziony. Szczęśliwy tata dziękuje policji

2,5-letni Hubert odnaleziony. Szczęśliwy tata dziękuje policji [WIDEO]

- Nie wierzyłem, że u nas są takie służby, że tam mogą pomóc człowiekowi - mówi Marcin Piróg, ojciec 2,5-letniego Huberta, który zaginął we wtorek, 26 kwietnia w miejscowości Golica (woj. zachodniopomorskie). Trwające ponad trzy godziny poszukiwania z udziałem kilkudziesięciu policjantów zakończyły się sukcesem. Chłopiec odnalazł się cały i zdrowy.

Swojego szczęścia nie kryje ojciec chłopca. Marcin Piróg jest nie tylko szczęśliwy z powodu odnalezienia dziecka, ale też zdumiony, że służby w taki sposób zaangażowały się w poszukiwania.

- Nie wierzyłem, że u nas są takie służby, że tam mogą pomóc człowiekowi - mówi ojciec chłopca w rozmowie z reporterem "Super Expressu". - Po prostu jestem im bardzo wdzięczny i nie wiem jak mam im za to odpłacić. Wiem, że nie powinno się nic złego mówić na policję. Będę tego bronił.

Czytaj więcej: Szczęśliwy finał poszukiwań 2,5-letniego Huberta. Co się stało?

2,5-letni Hubert odnaleziony

2,5-letni Hubert zniknął z oczu swoim rodzicom przed południem. Najpierw szukali go na własną rękę, jednak gdy poszukiwania nie odniosły rezultatu, zaalarmowali policję. Pojawiły się podejrzenia, że chłopiec mógł zostać porwany.

- Sąsiedzi mnie poinformowali, że jakiś samochód tam stał i odjechał - mówi pan Marcin.

Na szczęście po ponad trzech godzinach intensywnych poszukiwań udało się odnaleźć chłopca. Był około 3 kilometry od domu, cały i zdrowy. Nie wiadomo, czy mały Hubert samodzielnie oddalił się z miejsca zamieszkania, czy rzeczywiście mogło dojść do próby uprowadzenia.

Czytaj też: Mieszkaniec Kołobrzegu stracił oszczędności życia! Oszuści nie mają żadnych skrupułów

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?