Armagedon na polskich plażach. Seks, trąby wodne i zagubione dzieci [GALERIA]

2021-07-24 20:34
Plaża
Autor: Pixabay Armagedon na polskich plażach. Polacy rozrabiają podczas wakacji.

Lato w Polsce pełni. Jest to bardzo gorący czas, nie tylko ze względu na notoryczne upały. Szczególnie dużo dzieje się na plażach. To właśnie tam Polacy najczęściej wypoczywają i... rozrabiają. W ostatnich dniach głośno było o ostrych scenach seksu w popularnym kurorcie w Mielnie. To jednak nie jedyne zaskakujące zdarzenie na polskich plażach. Czy na polskich plażach mamy armagedon? Szczegóły w artykule.

Mamy środek lata, a na polskich plażach prawdziwy armagedon. Jak co roku polskie plaże są zatłoczone i dzieje się na nich bardzo dużo. Polacy szukają tam wypoczynku, ale nie wszyscy zachowują się spokojnie i rozrabiają. Ostatnio głośno zrobiło się o popularnym kurorcie w Mielnie. Tam nagrano parę na miłosnych igraszkach. To jednak nie jedyne zaskakujące zdarzenia na polskich plażach. Nie brakowało niespotykanych zjawisk pogodowych, ale także zdarzeń mrożących krew w żyłach. A to tylko pierwsza połowa tego wyjątkowego upalnego w Polsce lata. Przypominamy tamte wydarzenia w specjalnej galerii. Zajrzyjcie poniżej.

Ostre sceny seksu na plaży w Mielnie. Kochali się na oczach tłumów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE