Przerażające znalezisko w mieszkaniu w Sławnie. Można tym ZABIĆ tysiące ludzi

2019-11-14 12:01
CBŚP w akcji
Autor: materiały prasowe CBŚP w akcji

W Sławnie, w jednym z mieszkań znaleziono beczkę z niebezpieczną substancją. Według nieoficjalnych informacji jest to cyjanek sodu! To śmiertelnie niebezpieczna trucizna! Beczka wystarczyłaby do zabicia dziesiątek tysięcy ludzi!

Beczkę z niebezpieczną substancją znaleziono w jednej z kamienic w Sławnie. - Funkcjonariusze CBŚP wykonywali tam swoje czynności służbowe - mówi rzecznik prasowy Komendanta Centralnego Biura Śledczego Policji kom. Iwona Jurkiewicz. 

Na miejsce wezwany został z Koszalina specjalistyczny zespół strażaków do zwalczania zagrożeń chemicznych. Beczka została przetransportowana w bezpieczne miejsce. 

Jak podkreśla rzecznik cała operacja była bezpieczna. - Od początku nie było żadnego zagrożenia. Nie było potrzeby ewakuacji kamienicy. Powiadomiliśmy natomiast o tym sanepid oraz władze miasta - dodaje rzecznik. 

Dla dobra prowadzonego śledztwa CBŚP nie chce udzielać żadnych szczegółowych informacji. Rzeczniczka potwierdziła jednak, że akcja nie ma nic wspólnego z działalnością terrorystyczną. Dodała, że jedna osoba została zatrzymana.  

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE