Cztery policjantki i jeden policjant. Nowi funkcjonariusze w Koszalinie

2021-01-15 13:48 Bogdan Stech

Pięcioro nowych funkcjonariuszy złożyło przysięgę, służenia Ojczyźnie i społeczeństwu. Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Koszalinie nadkom. Marcin Pilarczyk gratulował nowym policjantom i życzył im sukcesów w rozpoczętej służbie.

Zastępca komendanta, w krótkim wystąpieniu pogratulował i podziękował młodym funkcjonariuszom wyboru naszej formacji. Podkreślił też, że służba jaką wybrali kandydaci jest trudna i odpowiedzialna. Podejmowanie jej trudów będzie nie tylko próbą dla nich samych, ale również dla ich rodzin. Zaznaczył również, że daje ona dużo satysfakcji oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Z uwagi na panującą pandemię uroczystość odbyła się w ścisłym reżimie sanitarnym oraz przy minimalnym udziale funkcjonariuszy.

- Jeżeli zastanawiasz się jaką drogę rozwoju zawodowego wybrać, proponujemy Ci wstąpienie w szeregi naszej ponad 100 tys. formacji. To zawód wymagający, ale dający dużo satysfakcji i możliwości niesienia pomocy innym ludziom. Decydując się na jeden z najważniejszych kroków w Twoim życiu pomyśl o pracy, która połączy obowiązki służbowe z realizacją Twoich pasji i zainteresowań. Do zaoferowania mamy służbę kryminalną i śledczą, prewencyjną i służbę wspomagającą. Możliwości jest wiele, dlatego rozważ tą alternatywę i wstąp do policji - zachęcają policjanci.

Tragedia na koncercie, wybuch gazu w Gdańsku, pożar hotelu w Kamieniu Pomorskim i straszne wypadki. Niezapomniani