Koszalin: Biskup Edward Dajczak ponownie chory na COVID-19

2021-01-14 15:14 Piotr Domin
Koszalin: Biskup Edward Dajczak ponownie chory na COVID-19
Autor: Domin

O zakażeniu koronawirusem Edwarda Dajczaka biskupa diecezji koszalińsko -kołobrzeskiej poinformował na stronie diecezji biskup pomocniczy Krzysztof Włodarczyk.

-"Biskup Diecezjalny Edward Dajczak przechodzi zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2. Przebywa w szpitalu i jest poddawany standardowym procedurom medycznym, czuje się dobrze. Biskup serdecznie dziękuje za modlitwy w Jego intencji. Przesyła zapewnienie o modlitwie i duchowej łączności ze wszystkimi chorymi. Pamiętajmy w modlitwach o naszym Biskupie Diecezjalnym oraz o wszystkich zmagających się z chorobą i pracujących z chorymi". Napisał biskup Krzysztof Włodarczyk.

Dla biskupa Dajczaka to już drugie zakażenie koronawirusem. Pierwszy pozytywny wynik testu otrzymał w październiku ubiegłego roku. Wówczas nie wymagał hospitalizacji.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE