Dramatyczny wpadek na krajowej szóstce. Policjanci poszukują świadków i kierowcy BMW

2019-10-15 11:15
Dramatyczny wpadek na krajowej szóstce. Policjanci poszukują świadków i kierowcy BMW
Autor: KMP Słupsk Dramatyczny wpadek na krajowej szóstce. Policjanci poszukują świadków i kierowcy BMW

W niezwykle groźnie wyglądającym zdarzeniu drogowym ucierpiał mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego. Policjanci poszukują teraz kierowcy BMW, który odjechał w kierunku Sławna krajową drogą nr 6.

W niedzielę, 13 października 2019 roku około godziny 10.40 na drodze krajowej nr 6 pomiędzy miejscowościami Sycewice i Reblino doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, w którym ucierpiał kierujący pojazdem volkswagen.

Jadący w kierunku Słupska mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego zjechał na pobocze drogi i uderzył w drzewo, a następnie jego pojazd dachował.

Na miejscu pracowali policjanci słupskiej drogówki, którzy ustalili, że istnieje uzasadnione podejrzenie, iż do zdarzenia doszło wskutek nieprawidłowego wyprzedzania jadącego z przeciwka pojazdu BMW, który odjechał w kierunku Sławna.

Świadków tego zdarzenia prosimy o kontakt z Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Słupku przy ul. 3 Maja 1 lub pod numerami telefonów: (0-59) 848-03-43, (0-59) 842-64-88.

Jednocześnie policjanci apelują o ostrożność i rozsądek na drodze.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE