HORROR na spacerze z psem. Ugodził DZIEWCZYNĘ NOŻEM i uciekł

2019-11-06 8:28
Policja [zdjęcie ilustracyjne]
Autor: Amadeusz Calik

Do przerażającej sytuacji doszło w Świdwinie przy ulicy Dobrej. Podczas spaceru z psem nieznany sprawca zaatakował dziewczynę. Napastnik wciąż pozostaje na wolności!

Wiadomość o nożowniku rozniosła się momentalnie. Informacja przeraziła mieszkańców Świdwina. Komunikat w tej sprawie wydał nawet Urząd Miasta, który został zasypany pytaniami o atak. 

Policja potwierdza, że do zdarzenia doszło i zostało niezwłocznie zgłoszone. - Podczas spaceru z psem 17-letnia dziewczyna została ugodzona ostrym narzędziem przez nieznanego sprawcę - mówi asp. Katarzyna Kopacz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świdwinie. - Na szczęście rana okazała się powierzchowna. Nie wymagała hospitalizacji. 

Trwają poszukiwania sprawcy. Jego motywacje pozostają nieznane.

Osoby, które mają informacje dotyczące zdarzenia, proszone są o kontakt ze świdwińską policją - tel. 94 36 50 505 lub osobiście, w komendzie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE