Szalony rajd kierowcy BMW. Spotkała go sroga kara

2019-10-21 11:57
Policja ze Sławna
Autor: KPP Sławno Policja ze Sławna

Kolejny pirat w BMW w naszym regionie stracił prawo jazdy. Tym razem szalejącego za kółkiem mężczyznę zatrzymali funkcjonariusze ze Sławna. Z kolei w Koszalinie prawo jazdy straciło trzech innych kierowców.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Bobrowiczki. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sławnie zatrzymali do kontroli kierującego BMW, który jechał zdecydowanie za szybko. 

41 - letni mieszkaniec powiatu słupskiego w terenie zabudowanym, na którym obowiązywało ograniczenie do 50 km/h, jechał z prędkością o 60 km/h większą, niż pozwalają na to przepisy.

Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy na 3 miesiące. Dodatkowo za popełnione wykroczenie 41 – latek został ukarany mandatem karnym, a jego konto powiększyło się dodatkowo o 10 punktów karnych.

Dodajmy, ze w niedziele policjanci z koszalińskiej drogówki, podczas działań kontrolno-pomiarowych zatrzymali uprawnienia do kierowania trzem nieodpowiedzialnym kierowcom, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym.

W miejscowości Bonin mundurowi zatrzymali BMW. Powodem kontroli była nadmierna prędkość. Mężczyzna w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 104 km/h. Kolejnym nieodpowiedzialnym kierowcą, okazał się mężczyzna, który rozpędził toyotę osiągając niedozwoloną prędkość 102 km/h.

Kolejne przekroczenie prędkości policjanci z koszalińskiej drogówki ujawnili na ul. Gdańskiej. W obszarze zabudowanym kierujący volkswagenem miał na liczniku w chwili kontroli 110 km/h przy obowiązujących na tym odcinku 50 km/h.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE