Koszalin nie zrezygnował z miejskiego sylwestra. Wystąpi zwyciężczyni popularnego show Polsatu

i

Autor: Fotografie_Reimann / CC0 / pixabay.com Koszalin nie zrezygnował z miejskiego sylwestra. Wystąpi zwyciężczyni popularnego show Polsatu

Mieszkańcy powitają 2023 rok

Koszalin nie zrezygnował z miejskiego sylwestra. Wystąpi zwyciężczyni popularnego show Polsatu

W ostatnich latach miejskie imprezy sylwestrowe nie odbywały się z powodu pandemicznych obostrzeń. W tym roku ich już nie ma, jednak wiele miast postanowiło zrezygnować z hucznego powitania 2023 roku z powodów finansowych. Podobnie miało być też w Koszalinie, jednak ostatecznie miasto zdecydowało, że miejski sylwester jednak się odbędzie. Gwiazdą wydarzenia będzie znana wokalistka, która ostatnio wygrała popularny program Polsatu.

Z organizacji miejskiego sylwestra zrezygnował m.in. Szczecin, jednak władze Koszalina postanowiły, że nie odbiorą mieszkańcom tej przyjemności i ogłosiły, że impreza w tym roku się odbędzie. Koszalinianie powitają 2023 rok na Rynku Staromiejskim. Wśród atrakcji znajdzie się pokaz laserów i występ muzycznej gwiazdy.

Zaplanowana na 31 grudnia impreza rozpocznie się o godz. 23:15. Po oficjalnym rozpoczęciu sylwestrowej zabawy, dziesięć minut później na scenie wystąpi muzyczna gwiazda wieczoru, Kasia Wilk z zespołem. Gościnnie pojawi się również raper Mezo. Z pewnością będzie można usłyszeć takie hity jak "Sacrum", "Ważne" czy "Mamy siebie".

Pięć minut przed północą, życzenia noworoczne dla mieszkańców złoży prezydent Koszalina Piotr Jedliński. O północy Koszalin powita nowy rok pokazem laserowym, a następnie na scenę powróci Kasia Wilk.

Przypomnijmy, Kasia Wilk wygrała jesienną edycję popularnego programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", emitowanego na antenie Polsatu, gdzie wcieliła się m.in. w role Katarzyny Nosowskiej, Flo-Ridy, Sii, Missy Eliott, Elli Fitzgerald czy Adele.

Sonda
Jak zazwyczaj spędzasz sylwestra?
Kasia Wilk będzie muzyczną gwiazdą miejskiego sylwestra 2022 w Koszalinie

i

Autor: UM Koszalin Kasia Wilk będzie muzyczną gwiazdą miejskiego sylwestra 2022 w Koszalinie
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - oto zwyciężczyni 17. edycji programu!
Nasi Partnerzy polecają