Koszalin. Tajemnicza śmierć na klatce. Rozległe obrażenia. Matka z dziećmi zatrzymana!

2021-10-15 10:07
Koszalin. Tajemnicza śmierć na klatce. Rozległe obrażenia. Matka z dziećmi zatrzymana!
Autor: Tama66/cc0/Pixabay.com Tajemnicza śmierć mężczyzny na klatce schodowej w Koszalinie. Policja zatrzymała matkę z dwojgiem dorosłych dzieci i ich sąsiada

Tajemnicza śmierć mężczyzny na klatce schodowej w Koszalinie. Jego ciało znaleziono w czwartek po godz. 23 w kamienicy przy ul. Wróblewskiego, po tym jak mieszkańcy budynku powiadomili służby ratownicze. Denat miał rozległe obrażenia twarzy, a policja w Koszalinie zatrzymała w związku z tym matkę z dorosłymi dziećmi i ich sąsiada. Dwie osoby były pijane.

Koszalin. Tajemnicza śmierć na klatce. Rozległe obrażenia. Matka z dziećmi zatrzymana!

O tajemniczej śmierci na klatce schodowej w Koszalinie napisał jako pierwszy PAP. W czwartek ok. godz. 23 do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie leżącym bez ruchu na półpiętrze kamienicy przy ul. Wróblewskiego. Po tym jak na miejscu pojawiły się służby ratownicze, lekarz stwierdził jego zgon, ujawniając u denata rozległe obrażenia twarzy. Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie ustalili, że związek ze śmiercią mężczyzny, którego tożsamości jeszcze nie ustalono, mogą mieć cztery osoby: 49-latka, jej 26-letni syn i jej 24-letnia córka oraz ich 38-letni sąsiad - wszyscy to mieszkańcy kamienicy przy ul. Wróblewskiego w Koszalinie. Wiadomo ponadto, że jedna z tych osób wezwała na miejsce pogotowie, ale wszystkie i tak zostały zatrzymane i przewiezione do policyjnego aresztu. 26-latek miał 1,5 promila alkoholu we krwi, a 38-latek - 2,2 promila. Jak informuje PAP, wszyscy zatrzymani mieli twierdzić, że nie znają denata. Sprawą zajęła się już prokuratura w Koszalinie.

- Wstępnie prowadzimy postępowanie w kierunku pobicia ze skutkiem śmiertelnym, ale to może się jeszcze zmienić. Mamy pewne podejrzenia, kim jest mężczyzna znaleziony na klatce, ale jego tożsamość musi najpierw potwierdzić rodzina - informuje policja w Koszalinie.

Czytaj też: Koszalin. Pijana Ela dźgnęła konkubenta prosto w serce! "Sam się nabił" [AKTUALIZACJA]

Czytaj też: Koszalin: Z tasakiem rzucił się na kolegów, jednego zabił. Dlaczego? Nowe fakty

Sonda
Czy w Polsce istnieje kultura picia alkoholu?
Piękna osiemnastoletnia Alicja zginęła, kiedy jechała z pijanym kierowcą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE