Koszalin. Pijana Ela dźgnęła konkubenta prosto w serce! "Sam się nabił" [AKTUALIZACJA]

2021-10-13 15:31
Nóż
Autor: naturfreund_pics / CC0 / pixabay.com

Zabójstwo w Koszalinie. W niedzielę 48-letnia mieszkanka miasta została zatrzymana w związku z zabójstwem swojego partnera. Elżbieta K. miała ugodzić 41-latka prosto w serce. Kobieta do winy się nie przyznaje. Jej zdaniem, mężczyzna sam się nabił na ostrze. Śledczy jej jednak nie wierzą w jej wersję. Dostała zarzut zabójstwa.

Koszalin. Pijana Ela dźgnęła konkubenta prosto w serce! "Sam się nabił"

Aktualizacja godz. 15.31

Jak informuje PAP, Elżbieta K. z Koszalina, której przedstawiono zarzut zabójstwa swojego konkubenta, została decyzją tamtejszego sądu tymczasowo aresztowana na okres 3 miesięcy.

Wcześniej pisaliśmy:

Krwawe zabójstwo w Koszalinie. 48-letnia Elżbieta K. została zatrzymana w niedzielę w związku z zabójstwem 41-letniego partnera. Jak informowała policja, 10 października ok. godz. 15.00 kobieta miała zadać konkubentowi jeden cios nożem w serce. Do masakry doszło w mieszkaniu, które oboje zajmowali w jednej z kamienic przy ul. Batalionów Chłopskich w Koszalinie. Kobieta wezwała pogotowie. Mężczyzna był transportowany do szpitala, ale po przewiezieniu na oddział ratunkowy zmarł. Kobieta w chwili zatrzymania była pijana. Policja podała, że wydychanym powietrzu miała 1,5 promila alkoholu. Ze względu na stan upojenia dopiero we wtorek została postawiona przed obliczem prokuratora. - Podejrzanej przedstawiono zarzut zabójstwa. Elżbieta K. nie przyznała się do popełnienia czynu - rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koszalinie Ryszard Gąsiorowski.

Kobieta nie chciała składać wyjaśnień, ale w końcu postanowiła porozmawiać ze śledczymi. Przyznała, że w mieszkaniu doszło do awantury. Ale z jej zeznań wynika, że to nie ona zadała mężczyźnie śmiertelny cios - to ofiara miała trzymać ostrze w ręce. Elżbieta K. mówiła, że próbowała wyrwać je z rąk 41-latka. Niestety, podczas szarpaniny nóż wbił się prosto w serce mężczyzny. Prokuratura jeszcze we wtorek skieruje do Sądu Rejonowego w Koszalinie wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzanej na okres trzech miesięcy. W środę ma być on rozpatrywany. W chwili zatrzymania Elżbieta K., jak wcześniej podał prok. Gąsiorowski, miała mówić funkcjonariuszom policji, iż jej partner do mieszkania przyszedł ranny, a następnie zmienić wersję zdarzeń i przyznać, że to ona w kłótni ugodziła go nożem

Sekcja zwłok 41-latka ma zostać przeprowadzona w czwartek. Zlecono też badania laboratoryjne na obecność m.in. alkoholu w organizmie denata.

Sonda
Czy za zabójstwo powinna być kara śmierci?
Zabójstwo w Koszalinie. Morderca ukrył ciało w szafie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE