Makabryczne odkrycie kajakarzy. Nurkowie szukają jeszcze głowy

i

Autor: gk Makabryczne odkrycie kajakarzy. Nurkowie szukają jeszcze głowy

Koszmar!

Makabryczne odkrycie kajakarzy. Nurkowie szukają jeszcze głowy

2023-09-14 10:20

Kajakarze płynący rzeką Regą w Trzebiatowie dokonali makabrycznego odkrycia. Na wodzie dryfowały zwłoki. Jak się okazało, ciało było pozbawione głowy. Trwa ustalanie okoliczności tragicznego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 12 września, późnym popołudniem. Jak informuje lokalny portal gryfice24.online, około godz. 18:00 służby zostały wezwane w okolice ulicy Parkowej w Trzebiatowie, gdzie kajakarze dostrzegli dryfujące na wodzie ludzkie zwłoki. Strażacy, którzy przybyli na miejsce, wydobyli z rzeki ciało, które było pozbawione głowy. Jak nieoficjalnie podaje portal, było to ciało mężczyzny, które mogło znajdować się w wodzie już od kilku dni.

Na miejscu makabrycznego znaleziska pracują nurkowie z Koszalina, którzy szukają brakującej części ciała. Sprawą zajmuje się prokuratura. Okoliczności śmierci ma ustalić sekcja zwłok. Jak podaje portal gryfice24.online, nie jest wykluczone, że mogło dojść do samobójstwa.

Gdzie szukać pomocy?

Prośba o pomoc nie jest wstydem. Każdemu mogą zdarzyć się gorsze chwile czy niepowodzenia i - co bardzo ważne - nikt nie musi być sam z problemami. Na terenie całego kraju funkcjonują instytucje, których przedstawiciele są gotowi nieść pomoc.

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów.

Jeżeli w twoim otoczeniu znajduje się osoba, której zachowanie może wskazywać na depresję lub myśli samobójcze, nie pozostawaj obojętny! Jeżeli odbierasz od kogoś z naszych bliskich lub znajomych niepokojące sygnały, również nie powinieneś zignorować żadnej informacji. Dla nas może to być błaha sprawa, dla kogoś niestety problem nie do pokonania. Takiej osobie należy pomóc, zgłaszając sytuację do instytucji pomocowych.

Gdzie można szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • Bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży Rzecznika Praw Dziecka, czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu: 121 212
  • pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Gdy ksiądz spotyka (przyszłego?) samobójcę