Na kiedy można się umówić do fryzjera w Koszalinie? [TERMINY]

2020-05-18 20:15 bs
Na kiedy można się umówić do fryzjera w Koszalinie?
Autor: Engin_Akyurt / pixabay Na kiedy można się umówić do fryzjera w Koszalinie?

Rozpoczął się trzeci, przedostatni etap znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem. Od poniedziałku 18 maja możemy skorzystać z usług fryzjera i kosmetyczki, a także pójść do restauracji i kawiarni. Przez kilka tygodni miejsca te były zamknięte. Wiele osób w Koszalinie nie mogło się doczekać ich otwarcia. Na kiedy można się umówić do fryzjera w Koszalinie?

Powoli wracamy w Koszalinie do normalnego życia. Jednak nie będzie ono takie jak przed pandemią. Czeka na nas cały czas wiele utrudnień i ograniczeń.

Wśród zaleceń dla salonów urody, które otwarte są od poniedziałku 18 maja, znalazły się m.in.:

  • obowiązek noszenia przez klientów i obsługę maseczek, gogli lub przyłbic (u fryzjera, a w salonie kosmetycznym – jeśli zabieg na to pozwala);
  • używanie ręczników jednorazowych, gdy jest to możliwe;
  • przyjmowanie klientów po wcześniejszym umówieniu się na wizytę telefonicznie lub online. Uwaga! Klient nie może oczekiwać na usługę w poczekalni.

Terminy do fryzjera w Koszalinie

Salony fryzjerskie w całej Polsce zamknięte były przez wiele tygodni. Wielu z nas brak tej usługi bardzo doskwierał. Nic więc dziwnego, że na przyjęcie u fryzjera przyjdzie nam chwilę poczekać. Salony są dosłownie oblegane! 

W salonie Fryzjer Damsko-Męski Asia w Koszalinie najbliższe terminy są na 1 czerwca. W dniu ogłoszenia daty zniesienia obostrzeń wszystkie wszystkie najbliższe terminy zostały momentalnie zarezerwowane.

Fryzjer Męski Bartek w Koszalinie wolne terminy ma za 1,5 tygodnia. 

Fryzjer Marlena Banaśkiewicz w Koszalinie podkreśla z humorem, że "Panie są dobrze zarośnięte więc muszę zadbać o nie ponownie". Salon nie przyjmuje w ogóle nowych klientek, a terminy ma i tak zajęte do połowy czerwca. 

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Salony fryzjerskie otwarte - rozmowa z właścicielem salonu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.