Sceny jak z filmu!

Pościg na ulicach Koszalina. Potrącił policjanta i uciekł na cmentarz

Sceny jak z filmu sensacyjnego rozegrały się w poniedziałek, 28 listopada, po południu, na ulicach Koszalina. Zatrzymany do kontroli kierowca osobowego volkswagena na niemieckich numerach rejestracyjnych, nagle rzucił się do ucieczki, potrącając jednego z policjantów. Mężczyzna po chwili porzucił auto i kontynuował ucieczkę w stronę cmentarza.

Do zdarzenia doszło na ulicy Gnieźnieńskiej w Koszalinie. Jak informuje w rozmowie z "Super Expressem" nadkom. Monika Kosiec z koszalińskiej komendy, kierowca osobowego volkswagena został zatrzymany do kontroli. Jednak gdy jeden z policjantów zbliżył się do pojazdu, kierowca niespodziewanie ruszył, przejeżdżając mu po stopach. Odjeżdżając uszkodził radiowóz. Na miejsce przyjechała karetka i inne patrole.

- Poszkodowany funkcjonariusz z obrażeniami trafił do szpitala. - mówi nadkom. Monika Kosiec. - Kierujący, jadąc ulicą Gnieźnieńską, zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie zatrzymał się, wysiadł z pojazdu i kontynuował ucieczkę pieszo.

Mężczyzna uciekł na znajdujący się obok cmentarz. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, uciekając, zostawił w samochodzie dokumenty i telefon.

Uciekinier nie nacieszył się zbyt długo wolnością. Ukrył się w pobliskim centrum handlowym, gdzie został zatrzymany, następnie trafił do aresztu. To mężczyzna spoza Koszalina. Był poszukiwany przez policję za przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu.

QUIZ. Radiowozy Milicji i Policji. Znasz te auta?

Pytanie 1 z 15
Podstawowym autem w barwach Milicji był:
Piraci drogowi w Zachodniopomorskiem. Ich wyczyny budzą grozę!
Nasi Partnerzy polecają