Strajk Kobiet w Koszalinie. Dwa protesty w środę! [TRASA PRZEMARSZU, GODZINY, MIEJSCE SPOTKANIA]

2020-10-28 10:20 Bogdan Stech
Strajk kobiet. Protesty w Koszalinie i regionie. Kilka osób zakłóciło mszę w katerze [WIDEO]
Autor: PAP/Piotr Nowak Strajk kobiet. Protesty w Koszalinie i regionie. Kilka osób zakłóciło mszę w katerze [WIDEO]

Strajk Samochodowy i przemarsz ulicami miasta. W Koszalinie dzisiaj (środa, 28 października) ciąg dalszy protestu kobiet. Na ulicach Koszalina ma pojawić się tysiące ludzi. Podajemy najważniejsze informacje dotyczące godzin oraz trasy przemarszu.

Strajk Samochodowy i przemarsz ulicami miasta. W Koszalinie dzisiaj (środa, 28 października) ciąg dalszy protestu kobiet. O godz. 15:30 z koszalińskiej giełdy wyruszy strajk samochodowy #OstraJazda. O 17:30 zaplanowano kolejną formę sprzeciwu młodych wobec działań Prawa i Sprawiedliwości. Na Rynku Staromiejskim rozpocznie się manifestacja i przemarsz ulicami Koszalina. Trasa liczyć będzie ponad 12 km. W Marszu Koszalin może wziąć udział kilka tysięcy osób. Kierowcy muszą się przygotować na utrudnienia związane z protestami kobiet. Planowana trasa: Rynek Staromiejski, Areszt Śledczy, Skrzyżowanie na Władysława IV, Politechnika, skrzyżowanie Piłsudskiego, ulica Zwycięstwa, Rondo Solidarności. Marsz zakończy się przed ratuszem. 

Kolejny dzień protestów w Szczecinie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE