Strzelanina w Koszalinie! Desperat przejechał po nogach policjanta! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Strzelanina w Koszalinie! Ten pościg mógł skończyć się tragicznie. Policjanci chcieli zatrzymać do kontroli kierowcę Opla na kołobrzeskich numerach rejestracyjnych. Ten jednak postanowił podjąć próbę ucieczki. Jechał niebezpiecznie przez centrum miasta, dlatego funkcjonariusze oddali serię strzałów. Zanim udało się dopaść sprawcę, pochodzący z Ukrainy 54-latek staranował samochód nauki jazdy marki Citroen i przejechał po nogach policjanta. Zdjęcia znajdziesz w galerii u góry artykułu.

Pościg i strzelanina w Koszalinie!

Kiedy wydawało się, że kierowcę uda się już zatrzymać, ten niespodziewanie podjął kolejną próbę ucieczki. Jak relacjonuje korespondent Super Expressu, 54-letni mężczyzna pochodzący z Ukrainy wrzucił wsteczny bieg i przejechał po stopach funkcjonariusza, który usiłował wyciągnąć kluczyki ze stacyjki. Chwilę później tył Opla uderzył w samochód nauki jazdy. Dopiero wtedy sprawca zamieszania zrozumiał, że nie ma już szans.

Na miejsce przyjechało co najmniej osiem radiowozów. Dotarł również prokurator. Wezwano pogotowie ratunkowe.

Trwają oględziny. Odpowiednie służby wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Sprawca został przetransportowany do komisariatu.

Strzały i policyjny pościg na ulicach Koszalina
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE