To była szczęśliwa majówka! Mieszkaniec Szczecinka zgarnął FORTUNĘ!

2022-05-04 19:42
To była szczęśliwa majówka! Mieszkaniec Szczecinka zgarnął FORTUNĘ!
Autor: Bellezza87 / CC0 / pixabay.com To była szczęśliwa majówka! Mieszkaniec Szczecinka zgarnął FORTUNĘ!

Tę majówkę mieszkaniec Szczecinka zapamięta do końca życia, który postanowił zainwestować w swoje szczęście. Okazało się, że podjął bardzo dobrą decyzję, bo wydane pieniądze pomnożył w niespotykany wręcz sposób. Na jego konto wpłynie ogromna, bo aż sześciocyfrowa kwota, za którą będzie mógł zapewnić sobie naprawdę dostatnie życie. Jak tego dokonał?

321 631 zł - dokładnie taką kwotę wygrał szczęśliwy gracz, który w poniedziałek, 2 maja postanowił zagrać w Mini Lotto. W punkcie przy ul. Karlińskiej wypełnił kupon, wydając na niego zaledwie 1,50 zł. Zakreślone na kuponie liczby 12, 21, 33, 34 i 37 okazały się dokładnie takimi samymi, które zostały wylosowane podczas poniedziałkowego losowania. Co więcej, gracz ze Szczecinka był jedynym, który trafił "piątkę", co oznaczało tylko jedno - bardzo wysoką wygraną.

Co można zrobić z taką sumą? Możliwości jest wiele. Za ponad 300 tysięcy można już kupić całkiem niezły samochód, wybrać się na wycieczkę dookoła świata, zainwestować na przyszłość, albo po prostu zaszaleć na zakupach.

Czytaj też: Wydał 10 złotych, zgarnął ogromną kasę. Farciarz z Białogardu ma najlepszą majówkę w życiu!

Jak grać w Mini Lotto?

Zagrać można w tradycyjny sposób, w punkcie Lotto, ale także na stronie internetowej www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej. Jeden zakład kosztuje tylko 1,50. Następnie należy wybrać 5 z 42 liczb i oczekiwać losowania. Główna wygrana wynosi 400 tysięcy, jednak w przypadku kilku szczęśliwych kuponów, jest ona dzielona na wszystkich graczy.

Czytaj też: SZCZĘŚCIARZ z Gryfina zamienił drobne na GRUBĄ KASĘ! Będzie mógł zaszaleć na zakupach!

Sonda
Czy kiedykolwiek wygrałeś w Lotto?
Niecodzienny widok w Świnoujściu. Foka wygrzewała się na nabrzeżu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE