Wydał 10 złotych, zgarnął ogromną kasę. Farciarz z Białogardu ma najlepszą majówkę w życiu!

i

Autor: qiesnusantara26 / CC0 / pixabay.com, Grzegorz Kluczyński Wydał 10 złotych, zgarnął ogromną kasę. Farciarz z Białogardu ma najlepszą majówkę w życiu!

Wydał 10 złotych, zgarnął ogromną kasę. Farciarz z Białogardu ma najlepszą majówkę w życiu!

2022-05-03 10:35

Takiej majówki na pewno się nie spodziewał. Mieszkaniec Białogardu (woj. zachodniopomorskie) tuż przed długim weekendem powiększył stan swojego konta o ogromne pieniądze, za które może sobie nie tylko zapewnić sporą dawkę luksusu. Ta "inwestycja" kosztowała go zaledwie 10 złotych. Jak tego dokonał?

Wszystko w myśl zasady "żeby wygrać, trzeba grać". Mieszkaniec Białogardu kupił zdrapkę "Ekstra Linie". W punkcie Lotto przy pl. Wolności wydał na nią zaledwie 10 złotych. Po chwili okazało się, że jego los jest wart aż 14 tysięcy razy więcej! Po zdrapaniu okazało się bowiem, że "zdrapkowicz" zgarnął jedną z 12 głównych wygranych w kwocie 140 tysięcy złotych! Za tę kwotę, z pewnością będzie mógł wybrać się na duże zakupy lub zafundować sobie najlepsze wakacje w życiu.

Czytaj też: SZCZĘŚCIARZ z Gryfina zamienił drobne na GRUBĄ KASĘ! Będzie mógł zaszaleć na zakupach!

Szczęśliwa zdrapka

i

Autor: Totalizator Sportowy Szczęśliwa zdrapka

Jak grać w Zdrapki?

Zasada jest bardzo prosta, a wydatek niewielki. Ceny losów zaczynają się dosłownie od złotówki, a wygrane mogą być ogromne. Gra w Zdrapki jest dostępna w Lotto od ponad 20 lat. W ofercie znajduje się ponad 40 różnych rodzajów gier, w których można wygrać zarówno mniejsze kwoty, za które można zrobić naprawdę duże zakupy, albo zafundować sobie prawdziwe luksusy, wygrywając miliony złotych.

Czytaj też: To był wyjątkowy prezent walentynkowy! Mieszkaniec Stargardu zgarnął prawdziwą fortunę!

Sonda
Wygrałeś kiedyś w loterii?
W Szczecinie jak w nadmorskim kurorcie. Wystartowała Miejska Strefa Letnia
Nasi Partnerzy polecają