Wałcz: Wychodząc z baru, zostawiła pieniądze na stole. To nie był napiwek...

2021-11-23 12:20
Zostawiła na stole w barze kilkadziesiąt tysięcy i wyszła! To nie był napiwek...
Autor: BeatriceBB / CC0 / pixabay.com Zostawiła na stole w barze kilkadziesiąt tysięcy i wyszła! To nie był napiwek...

Gdy wychodziła z baru, zostawiła na stole pieniądze. I jak się okazało, nie był to napiwek za miłą obsługę. Starsza kobieta po prostu zapomniała zabrać ich ze sobą. A chodziło o nie byle jaką kwotę, bo prawie 48 tysięcy złotych! Przez swoje roztargnienie, ponad 60-letnia mieszkanka Wałcza (woj. zachodniopomorskie) omal nie straciła oszczędności życia!

Do niecodziennego zdarzenia doszło w miniony piątek, 12 listopada, krótko po godzinie 12:00, w jednym z barów w Wałczu. Starsza kobieta, wychodząc z lokalu pozostawiła na stole pieniądze. Zauważyła to praktykantka. Od razu było wiadomo, że nie jest to napiwek, gdyż kwota była wręcz astronomiczna. Jak się okazało po przeliczeniu, kobieta zostawiła 47800 złotych.

W tym samym czasie, w barze był również policjant, który był po służbie. Mężczyzna przypomniał sobie, że wchodząc do baru, mijał się z kobietą w charakterystycznej czapce. Wybiegł na zewnątrz, jednak starszej pani już nie było.

Czytaj też: Bankomat wyświetlił komunikat: "Zabierz swoje pieniądze". Obok przechodził Ukrainiec…

Ciąg dalszy pod sondą

Sonda
Czy kiedykolwiek znalazłeś/aś zgubione pieniądze?

Okazało się, że właściciele znają kobietę z widzenia, ale lepiej kojarzą jej rodzinę. Policjant poinformował o zdarzeniu dyżurnego ze swojej jednostki. Dzięki pomocy właścicieli lokalu udało się szybko skontaktować z roztargnioną kobietą, a cała sytuacja zakończyła się szczęśliwie. Zgubione pieniądze wróciły do właścicielki jeszcze tego samego dnia.

Czytaj też: Rozkochiwał i mordował. Kolejni świadkowie zeznawali w sprawie "Krwawego Tulipana" z Kołobrzegu

Wałcz. Dwuletni chłopiec stał na parapecie na trzecim piętrze!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE