Rozkochiwał i mordował. Kolejni świadkowie zeznawali w sprawie "Krwawego Tulipana" z Kołobrzegu [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-11-23 11:24
Kolejna rozprawa w sprawie Krwawego Tulipana
Autor: Domin Kolejni świadkowie zeznawali w sprawie Mariusza G.

Rozkochiwał w sobie kobiety, by później zabijać je z zimną krwią i okradać z majątku. We wtorek, 23 listopada, przed Sądem Okręgowym w Koszalinie odbyła się kolejna rozprawa przeciw Mariuszowi G. z Kołobrzegu, określanego mianem "Krwawego Tulipana". Z jego rąk życie straciły trzy niewinne kobiety. Na trzeciej rozprawie sąd przesłuchiwał kolejnych świadków w sprawie, która wstrząsnęła całą Polską.

Mariusz G. był znanym i szanowanym człowiekiem w regionie, marynarzem, biznesmenem, społecznikiem, a także wiceszefem klubu morsów. Jak się okazało - był również bezwzględnym mordercą. Trzy niewinne kobiety dały się omotać "Krwawemu Tulipanowi" i przypłaciły to życiem. Mężczyzna zamordował je, a następnie przejmował ich majątki, wyłudzał na nie pożyczki i kredyty na podstawie sfałszowanych dokumentów. Pomagać mu miały inne osoby, w tym jego narzeczona Dorota F.

Czytaj więcej: Krwawy Tulipan z Kołobrzegu wpadł trzy dni przed ślubem [ZDJĘCIA]

Ciąg dalszy pod galerią zdjęć

We wtorek, 23 listopada 2021 r., przed Sądem Okręgowym w Koszalinie zeznawali kolejni świadkowie w sprawie zbrodni popełnionych przez Mariusza G., m.in. kolejna kobieta, którą "Krwawy Tulipan" próbował uwieść. Agnieszka W. spotykała się z Mariuszem G., jednak coś nie dawało jej spokoju. Jak twierdziła "wyczuwała w nim coś złego". Ostatecznie doszło do rozstania. Mariusz G. zaczął się wtedy spotykać z kolejną kobietą, którą poleciła mu Agnieszka W.

Zdalnie połączono się z kolejną osobą - tym razem była to kobieta z Wielunia, która nie mogła się pojawić na sali sądowej. Jednak na jej prośbę, sąd wyłączył jawność rozprawy. Kobieta obawiała się bowiem, że po upublicznieniu jej zeznań, mogłaby "narazić się na hańbę".

Kolejna rozprawa w procesie Mariusza G. odbędzie się jeszcze w listopadzie i będzie ona ostatnią w tym roku. Sąd zbierze się ponownie dopiero w styczniu 2022 roku.

Czytaj też: Kim jest mężczyzna oskarżony o SERYJNE morderstwa kobiet?

Sonda
Czy należy przywrócić stosowanie kary śmierci?
Rozkochiwał i mordował. Proces Krwawego Tulipana
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE