Włamała się do baru w Kołobrzegu. Nie przewidziała jednego. Wszystko się nagrało!

i

Autor: Tomasz_Mikolajczyk / CC0 / pixabay.com Włamała się do baru w Kołobrzegu. Nie przewidziała jednego. Wszystko się nagrało!

Złapali ją po kilku godzinach

Włamała się do baru w Kołobrzegu. Nie przewidziała jednego. Wszystko się nagrało!

2022-10-04 13:18

Niezbyt długo nacieszyła się łupem i wolnością. Zaledwie kilka godzin po zdarzeniu policjanci zatrzymali 31-letnią kobietę, która włamała się do jednego z lokali gastronomicznych w Kołobrzegu i ukradła pieniądze z kasy. Włamywaczka nie przewidziała, że jest pod obserwacją kamer monitoringu. Kobieta już usłyszała zarzuty. Grozi jej wiele lat za kratkami.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend. Sprawczyni, otwierając okiennice weszła do lokalu gastronomicznego w Kołobrzegu i ze znajdującej się wewnątrz kasy ukradła 500 złotych, po czym uciekła. Wszystko to zarejestrowały zainstalowane wewnątrz kamery monitoringu.

Następnego dnia właściciel baru zgłosił włamanie na policję, informując o swoich podejrzeniach, co do sprawcy kradzieży. Śledczy szybko dotarli do miejsca czasowego zamieszkania domniemanej sprawczyni i ustalili gdzie obecnie pracuje. W rezultacie, zaledwie kilka godzin od zgłoszenia podejrzewana o włamanie 31-latka była już w rękach policji.

Kobieta posturą i wyglądem przypominała osobę z nagrania. Podczas przesłuchania przyznała się do zarzucanego jej czynu. Usłyszała już zarzuty i wkrótce za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi jej nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Czy padłeś/aś kiedyś ofiarą kradzieży?
Zniszczył przystanek w centrum Szczecina i był z tego dumny. Wpadł na gorącym uczynku

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany