ATAK ZIMY i śnieżyce w kwietniu. Wiemy, gdzie SPADNIE ŚNIEG! [LISTA MIEJSC]

2021-04-12 18:13 Marek Targoński
Atak zimy w kwietniu! - wiemy, gdzie spadnie śnieg
Autor: GRAFIKA SE Marcin Podziemski

Potężny atak zimy – przymrozki i śnieżyce w kwietniu i to w połowie miesiąca! Powinniśmy już witać prawdziwie wiosenną pogodę, ale zima nie odpuszcza. Wiemy, gdzie w najbliższych godzinach spadnie śnieg! Zobacz listę miejsc, w których sypnie białym puchem. To nie żarty! Wydano już ostrzeżenia i alerty pogodowe. Sytuacja jest poważna, a atak zimy w połowie kwietnia może wywołać poważne utrudnienia. Gdzie i kiedy spadnie śnieg?!

Poważny i prawdziwy atak zimy w połowie kwietnia 2021 roku! Wiemy, gdzie spadnie śnieg. Sprawdź najnowsze prognozy synoptyków na najbliższe godziny. To nie żarty, w wielu regionach obowiązują już alerty i ostrzeżenia meteorologiczne. Czeka nas mróz i intensywne opady śniegu – zapowiada Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Załamanie pogody i atak zimy w połowie kwietnia! Czekają nas przymrozki i śnieżyce. Marzenia o ciepłej wiośnie musimy odłożyć na później. Zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Wiemy, gdzie spadnie śnieg i gdzie chwyci mróz. Zobacz listę miejsc.

Załamanie pogody i atak zimy w Polsce. W tych miejscach będzie mróz!

Wiemy, gdzie już za chwilę chwyci mróz! Synoptycy IMGW wydali ostrzeżenia I stopnia o przymrozkach dla kilku regionów. Będą obowiązywać w nocy z poniedziałku na wtorek. Sprawdź, gdzie temperatury spadną za chwilę poniżej zera!

W tych regionach będzie lodowato. IMGW wydał ostrzeżenia I stopnia o przymrozkach dla północno-zachodniej części kraju: woj. zachodniopomorskiego i części pomorskiego, wielkopolskiego oraz lubuskiego. Mróz chwyci też na południu. Żółty alert IMGW obowiązuje też w Małopolsce, częściowo na Śląsku i w Świętokrzyskiem.

Atak zimy w połowie kwietnia. Wiemy, gdzie spadnie śnieg

Ostrzeżenie I stopnia o intensywnych opadach śniegu będzie obowiązywał w nocy z poniedziałku na wtorek i później do południa w części Małopolski i Śląska. Wiemy, gdzie spadnie śnieg! IMGW wydał żółty alert dla kilku powiatów:

 • cieszyński
 • Bielsko-Biała
 • bielski
 • żywiecki
 • suski
 • nowotarski
 • tatrzański
 • limanowski
 • nowosądecki
 • Nowy Sącz
 • gorlicki

Załamanie pogody i atak zimy. Ostrzeżenia IMGW

Ostrzeżenia przed mrozem i intensywnymi opadami śniegu to jeszcze nie wszystko. Śnieżyc możemy spodziewać się też w innych regionach. Alert I stopnia o opadach śniegu będzie obowiązywał w nocy i przed południem 13 kwietnia w południowych powiatach Dolnego Śląska, Opolszczyzny, na Śląsk, w części Małopolski i woj. świętokrzyskiego.

Super Raport 12.04 (Goście: Jacek Jaśkowiak - prezydent Poznania, PO oraz dr Tomasz Karauda - lekarz) Sedno Sprawy: Michał Woś
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE