Black Weekend w Centrum Serenada! Skorzystaj z wyjątkowej okazji

2020-11-27 8:00
Centrum Serenada - Black Weekend
Autor: Serenada

Ostatni weekend listopada to doskonały moment dla wszystkich tych, którzy kochają promocje lub nie mają pomysłu na świąteczny prezent dla najbliższych. Na czas trwającego wtedy Black Weekend, Serenada przygotowała dla Was specjalną akcję promocyjną, w której kupując, zyskujesz!

Już w najbliższą sobotę (28.11) klienci Serenady będą mieli okazję skorzystać z wyjątkowej oferty. Po okazaniu paragonów na kwotę minimum 300 zł będą oni mogli odebrać praktyczne żaroodporne opakowania firmy Ambition, a przy okazaniu paragonów na minimalną kwotę 500 PLN będzie można odebrać przystosowany do używania na wszystkich typach kuchenek, w tym indukcyjnych, funkcjonalny garnek (także firmy Ambition).

Serenada - garnek - promocja
Autor: Serenada

To już kolejna z tak dobrze odbieranych przez klientów promocji. Warto jednak podkreślić, że Centrum Serenada to nie tylko duży wybór sklepów i atrakcyjne działania marketingowe. To również bardzo wysokie nakłady finansowe oraz intensywna praca, których celem jest zapewnienie klientom jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Centrum Serenada
Autor: Serenada

Serenada jako jedna z pierwszych galerii handlowych w Krakowie wprowadziła wzmocnione procedury przeciwko rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Rozdawane maseczki, szeroko zakrojone działania informacyjne, obecność przy każdym wejściu stojaków z płynem dezynfekującym, podajniki na rękawiczki jednorazowe, specjalistyczne odkażanie obiektu czy regularna praca tzw. patrolu dezynfekującego, to tylko część działań, które w Serenadzie prowadzone są od ponad dwóch miesięcy i będą one nadal kontynuowane.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom oraz determinacji zarządcy obiektu i współpracujących załóg sklepów można śmiało powiedzieć, że zakupy w Serenadzie należą do jednych z bezpieczniejszych form zakupów.

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE