Budynek Uniwersytetu Jagiellońskiego podtopiony! WAŻNA informacja dla studentów

2021-07-16 18:22
Ulewa, deszcz
Autor: Pixabay zdjęcie ilustracyjne

Ulewne deszcze spowodowały podtopienie budynku Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jak poinformowała w swoim komunikacie dziekan WZiKS dr hab. Ewa Bogacz-Wojtanowska, w związku z zaistniałą sytuacją podjęto decyzję o wyłączeniu prądu na terenie całego obiektu. Skutki nawałnic w dalszym ciągu są usuwane. Do czasu zakończenia tych działań budynek pozostanie zamknięty.

Budynek Uniwersytetu Jagiellońskiego podtopiony. Reakcja władz wydziału

Przetaczające się przez Kraków nawałnice powodują kolejne problemy. Zalany i podtopiony został między budynek Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Z tego powodu wystąpiła konieczność wyłączenia prądu na terenie całego obiektu. Na sytuację zareagowały władze wydziału. Dziekan dr hab. Ewa Bogacz-Wojtanowska wydała komunikat umieszczony między innymi na profilu facebookowym samorządu studenckiego WZiKS. Czytamy w nim, że w dalszym ciągu trwa usuwanie skutków nawałnicy, a w trosce o bezpieczeństwo studentów oraz pracowników UJ podjęto decyzję o zamknięciu znajdującego się na Ruczaju budynku. Decyzja obowiązuje do niedzieli (18 lipca) włącznie. W tym czasie niemożliwie będzie korzystanie z jakichkolwiek pomieszczeń znajdujących się na terenie obiektu.

PRZECZYTAJ: Staniątki: Potrącił 16-letniego chłopca i zostawił go na drodze. Potem spalił auto i ukrył je w puszczy!

ZOBACZ: Pogodowy kataklizm: Nawałnice w Krakowie. Wylała rzeka Drwinka

Pobili kolegę, wrzucili go do bagażnika i zepchnęli auto do stawu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE