Zaginiony Andrzej Śmietana

i

Autor: TOPR/facebook

Czarna seria w górach: Andrzej zaginął w Tatrach, szuka go TOPR

2022-01-13 16:59

W Tatrach trwa czarna seria. Najpierw trzej polscy wspinacze zginęli pod Gerlachem, potem ratownicy TOPR odnaleźli ciało zaginionego 46–latka. Teraz TOPR–owcy szukają kolejnego mężczyzny, który zaginął w górach. Andrzej Śmietana (59 l.) miał udać się na grań od Grzesia do Starorobociańskiego Wierchu. Nie ma go od wczoraj, każda informacja o zaginionym Andrzeju jest istotna!

Na nogach miał raki, posiadał prawdopodobnie kijki trekingowe. Miał się udać na grań od Grzesia do Starorobociańskiego Wierchu. Kto spotkał podobną osobę na tej grani w dniu 12. 01. 2022– piszą Ratownicy Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego na swoim profilu w mediach społecznościowych, proszą każdego, kto widział zaginionego o pilny kontakt. Z nieoficjalnych informacji wynika, że ok godziny 10.00 podobny mężczyzna mógł być widziany pod Wołowcem. Ta informacje będzie weryfikowana. 

Ola zginęła w koszmarnym wypadku w Tylmanowej, osierociła dwoje małych dzieci. Tak wygląda jej grób w Szczawnicy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE