Dramat na stoku w Witowie! 13-latek przerwał siatki i zderzył się z budynkiem

i

Autor: Policja Zakopane Na szczęście nastolatek nie odniósł poważnych obrażeń. Szczegółowe okoliczności wypadku ustala policja.

Dramat na stoku w Witowie! 13-latek przerwał siatki i zderzył się z budynkiem [ZDJĘCIA]

2022-02-10 8:43

Ten wypadek mógł zakończyć się tragicznie! Wczoraj (9 lutego) na stoku w Witowie 13-letni narciarz wypadł z trasy, przerwał siatki zabezpieczające i uderzył w znajdujący się w pobliżu budynek. Nastolatek trafił do szpitala, ale na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń. Przyczyną wypadku była prawdopodobnie nadmierna prędkość. Okoliczności zdarzenia ustala policja.

Dramat na stoku w Witowie! 13-latek przerwał siatki i zderzył się z budynkiem

Dobrze, że tylko tak się to skończyło! W środę (9 lutego) po południu 13-letni narciarz miał groźnie wyglądający wypadek na stoku w Witowie (powiat tatrzański). Chłopak wypadł z trasy, przerwał siatki zabezpieczające i zderzył się z pobliskim budynkiem. Nastolatek został przetransportowany do szpitala, na szczęście po wykonaniu badań okazało się, że odniesione przez niego obrażenia nie są poważne. Młody narciarz na stoku znajdował się pod opieką rodziców. Okoliczności dramatycznego zdarzenia wyjaśniają tatrzańscy policjanci. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że wypadnięcie z trasy mogło być spowodowane zbyt dużą prędkością, którą osiągnął zjeżdżający ze stoku 13-latek. Poniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia.

PRZECZYTAJ: Tragedia w Bukowinie Tatrzańskiej. Sąd czeka na opinię w sprawie... pogody

ZOBACZ: Kraków. Podczas remontu Kossakówki znaleziono... szkielet kobiety!

Sonda
Czy na polskich stokach jest coraz bardziej niebezpiecznie?
Niepraktykujący zapłacą podwójnie za grób. Szokujący cennik na cmentarzu w Ratowicach.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE