Dramatyczna akcja policji w Nowym Targu. Wszędzie była krew

2020-02-14 14:31 AC
Dramatyczna akcja policji w Nowym Targu. Wszędzie była krew
Autor: AC

Tylko dzięki błyskawicznej i sprawnej reakcji nowotarskich policjantów udało się zapobiec tragedii. Mundurowi uratowali życie 33-letniemu mężczyźnie, który postanowił odebrać sobie życie. Na szczęście pomoc nadeszła w porę i poszkodowany trafił w ręce specjalistów.

Sytuacja miała miejsce kilka dni temu w południe na terenie Nowego Targu. 33-latek zadał sobie kilka ciosów w brzuch, po czym zadzwonił na numer alarmowy i opowiedział co się stało. Na miejsce dramatu natychmiast wysłano policjantów.

- Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, zauważyli zakrwawionego mężczyznę, który nagle osunął się na ziemię. Policjanci bezzwłocznie udzielili mu pomocy zakładając opatrunek i do czasu przyjazdu karetki cały czas kontrolowali funkcje życiowe - relacjonuje małopolska policja.

Półprzytomny został przekazany załodze karetki pogotowia ratunkowego i przewieziony do szpitala. Dzięki szybkiej i zdecydowanej interwencji i reakcji policjantów mężczyzna przeżył. Tak drastyczną decyzję podjął, gdyż nie radził sobie z problemami, które go dotknęły.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń na numer alarmowy

Zdarza się, że osoby, które mają problemy, podejmują decyzję o targnięciu się na własne życie. Ważne, aby w sytuacji kryzysowej nie pozostawać ze swoimi problemami samemu i szukać pomocy i wsparcia. W każdym powiecie znajduje się wiele instytucji, których przedstawiciele są gotowi nieść pomoc.

Wsparcie można uzyskać dzwoniąc na całodobową linię telefoniczną interwencji kryzysowej: 502 857 358

Kraków: Jesteś świadkiem wypadku?
Autor: