Drogowy armageddon na obwodnicy Krakowa! Potężne korki po kolizji! Złe wieści dla kierowców!

2021-06-11 15:57

Kierowcy, którzy postanowili w piątkowe popołudnie jechać obwodnicą Krakowa natrafili na przykrą niespodziankę - trasa jest całkowicie zablokowana, korki ciągną się na wiele kilometrów. Ten stan rzeczy prędko się nie zmieni, ponieważ obwodnica jest remontowana, prace potrwają do 12 sierpnia. W weekendy i święta kierowcy powinni przeznaczyć dodatkowy czas na wyjazd lub wjazd do Krakowa. Remont to nie jedyne utrudnienie. Dodatkowo na innym odcinku obwodnicy doszło do kolizji, która również przyczyniła się do zakorkowania trasy.

Jak informuje dyżurny Komisariatu Autostradowego Policji w Krakowie, w piątkowe popołudnie (11 czerwca) nie doszło do żadnego poważnego wypadku na obwodnicy Krakowa. Mimo to wzburzeni kierowcy donosili, że korki są wyjątkowo duże, przejazd przez obwodnicę był niezwykle utrudniony, a kolejne samochody z każdą minutą dołączały do coraz dłuższej kolejki aut. Na ten stan rzeczy mają wpływ prace remontowe, które odbywają się na obwodnicy na 434. odcinku. Potrwają one do 12 sierpnia, zwłaszcza w weekendy i święta kierowcy powinni przygotować się na utrudnienia w jeździe.

CZYTAJ TEŻ: Zakopane: W weekend będą szczepić na Krupówkach. Pacjenci przyjmą jednodawkową szczepionkę

Wzmożony ruch uliczny na krakowskiej obwodnicy sprawił, że przed godz. 15:00 doszło do kolizji na 408. odcinku drogi. Na miejsce skierowano karetkę pogotowia. Na tę chwilę nie wiadomo, czy ktoś odniósł obrażenia.

- Przez duże natężenie ruchu każde zdarzenie, nawet minimalne, powoduje poważne utrudnienia - podkreśla dyżurny policji.

Pościg za pijanym kierowcą. Policjanci ostrzelali uciekający samochód
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE