Zakopane: W weekend będą szczepić na Krupówkach. Pacjenci przyjmą jednodawkową szczepionkę

Zakopane: W weekend będą szczepić na Krupówkach. Pacjenci przyjmą jednodawkową szczepionkę
Autor: whitesession/cc0/pixabay Na mieszkańców Zakopanego oraz turystów w weekend będzie czekało 1200 dawek szczepionki Johnson & Johnson.

W najbliższy weekend w Małopolsce odbędzie się kolejna akcja szczepień w mobilnych punktach. W Zakopanem taki punkt będzie zlokalizowany na Krupówkach w okolicy poczty. Mogą z niego korzystać zarówno mieszkańcy miasta, jak i turyści. Pacjenci przyjmą jednodawkowy preparat firmy Johnson & Johnson. Ze szczepień na Krupówkach może skorzystać około 1200 osób. Mobilne punkty będą działać również w Krynicy i Szczawnicy.

Zakopane: W weekend będą szczepić na Krupówkach

Jak informuje Polska Agencja Prasowa, w najbliższy weekend zostanie przeprowadzona wielka akcja szczepień w turystycznych miejscach w Małopolsce. Punkty przygotowano na Pustyni Błędowskiej, w Zakopanem, Krynicy i Szczawnicy. W weekend chętni będą mogli zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson na zakopiańskich Krupówkach. Ze szczepienia będzie mogło skorzystać około 1200 osób – powiedział burmistrz Zakopanego Leszek Dorula. Władze miasta zachęcają szczególnie mieszkańców Zakopanego i powiatu tatrzańskiego do skorzystania z możliwości szczepienia. W akcji szczepień mogą jednak brać również udział turyści, którzy przyjadą w weekend pod Tatry. Mobilny punkt szczepień będzie zlokalizowany na Krupówkach w okolicach poczty. 

PRZECZYTAJ: Kraków: Złodziej ukradł relikwie św. brata Alberta. "Módlmy się o nawrócenie i opamiętanie dla sprawcy"

Gen. Grzegorz Gielerak: W pełni zaszczepieni jesteśmy tydzień po drugiej dawce [Super Raport]
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE