Kraków: Złodziej ukradł relikwie św. brata Alberta. "Módlmy się o nawrócenie i opamiętanie dla sprawcy"

Kraków: Złodziej ukradł relikwie św. brata Alberta. Módlmy się o nawrócenie i opamiętanie dla sprawcy
Autor: Parafia i Sanktuarium św. Józefa w Krakowie/FB Na zdjęciach znajduje się relikwiarz św. Faustyny. Skradziony relikwiarz jest niemal identyczny, różni się tylko postacią umieszczoną z przodu.

Z sanktuarium św. Józefa w Krakowie złodziej ukradł relikwie św. brata Alberta, które znajdowały się na ołtarzu Apostołów Miłosierdzia. O sprawie za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała parafia, która prosi o pomoc w odnalezieniu cennych relikwiarzy, a także apeluje o... modlitwę za złodzieja - Módlmy się o nawrócenie i opamiętanie dla sprawcy - czytamy na profilu FB parafii i sanktuarium św. Józefa w Krakowie.

Kraków: Złodziej ukradł relikwie św. brata Alberta

Bulwersująca kradzież w Krakowie! Parafia św. Józefa poinformowała dzisiaj (11 czerwca) za pośrednictwem mediów społecznościowych, że z kościoła złodziej ukradł relikwie św. brata Alberta. Relikwiarz znajdował się na ołtarzu Apostołów Miłosierdzia. Parafia prosi o pomoc w odnalezieniu cennych przedmiotów oraz o zwracanie uwagi na dziwnie zachowujące się osoby, które przychodzą do świątyni. Być może złodzieja ruszy sumienie i sam odda skradzione relikwie, zwłaszcza że parafia zaapelowała o... modlitwę za przestępcę. - Z naszego Sanktuarium skradziono relikwie św. Brata Alberta! Znajdowały się one w ołtarzu Apostołów Miłosierdzia. Prosimy o udostępnienie tej wiadomości. Relikwiarz podobny jest do tego na zdjęciu. Na skradzionym widnieje postać Świętego Brata Alberta. Zwracajmy uwagę na dziwnie zachowujące się osoby, które przebywają w naszym kościele i reagujmy. Módlmy się o nawrócenie i opamiętanie dla sprawcy - czytamy na profilu FB parafii i sanktuarium św. Józefa w Krakowie. Poniżej znajdują się zdjęcia relikwiarza św. Faustyny. Skradziony relikwiarz jest niemal identyczny, różni się tylko postacią umieszczoną z przodu. Wszystkie osoby, które widziały na aukcjach internetowych lub straganach przedmioty przypominające skradziony relikwiarz są proszone o kontakt z policją lub parafią św. Józefa.

PRZECZYTAJ: Czy w piątek, 11 czerwca można jeść mięso? Dzisiaj uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

ZOBACZ: Kraków: Bez powodu kopnął 15-latka w brzuch, poraził gazem i zabrał mu koszulkę. 18-letni bandzior zatrzymany

Nieodpowiedzialny 26-latek przy szkole w Niwce wcisnął gaz do dechy. Pędził ponad 120 km/h
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE