Fala oburzenia po tragedii w Bukowinie Tatrzańskiej "Ludzie jadą po śmierć"

2020-02-11 11:44 AC
Wypadek w Bukowinie Tatrzańskiej
Autor: ART SERVICE Wypadek w Bukowinie Tatrzańskiej

Po tragedii, do jakiej doszło w poniedziałek, 10 lutego, w internecie wybuchła ogromna fala oburzenia. Internauci twierdzą, że fuszerek budowlanych na Podhalu nie brakuje i zarzucają właścicielowi wypożyczalni niechlujstwo. 

W poniedziałek w Bukowinie Tatrzańskiej doszło do koszmarnej tragedii. Silny podmuch wiatru zerwał dach z prowizorycznego obiektu wypożyczalni sprzętu narciarskiego, który przygniótł cztery osoby. Zginęła kobieta oraz jej dwie córki. W sprawie zostało wszczęte śledztwo, które prowadzi Prokuratura Rejonowa w Zakopanem.

Tragedia w Bukowinie Tatrzańskiej. Czytaj relację:

Internauci nie mają litości i w ostrych słowach komentują prowizorkę budowlaną na Podhalu:

Takie budy, szałasy, samoróbki to całe Podhale tym usiane. Tak naprawdę taka sama tragedia zdarzyć się musi na Gubałówce gdzie tarasy postawione są na palach jak "pytoc" w Białce. Kiedyś przegnije i się pod ludźmi zawali. I budy, które latają przy każdym halnym.

Niestety w górach robi się wszystko na szybko i byle jak tylko żeby zarabiać kasę, nie podoba się nie smaczne to wynocha, za ciebie jest 100 innych osób chętnych którzy chętnie zostawią hajs

Co chwilę słychać, że źle zabezpieczona choinka przygniotła turystów na Kryty, brama reklamowa zabiła w Białce, a teraz sklejona wypożyczalnia. Za chwilę wyjdzie następna prowizorka przy niewinnym wypadku.

Kiedyś jak górale coś wybudowali, to halny przeszedł i drzazga z chałpy nie wypadła, a teraz......szkoda gadać. Dopiero co zeszłego symboliczna brama się przewróciła i zabiła człowieka, teraz znowu. Ludzie zamiast jechać wypocząć, jadą po śmierć. Szkoda. Serdecznie im współczuje.

Przez ludzką pazerność i skandaliczny brak wyobraźni zginęła rodzina! Ludzie opamiętajcie się bo będą następni! Jak można na szczycie góry postawić budę bez zezwolenia z dachem przybitym byle czym bo trzeba zarabiać za wszelką cenę często ludzkiego młodego życia i ci z wyciągu którego nie zamknięto pomimo ostrzeżeń aby z domu nie wychodzić! "Brak słów!

A Wy co o tym sądzicie? Czekamy na Wasze komentarze na profilu Kraków-Eska Info na Facebooku.