Wiśniowa. Wnuczka zabiła babcię: "Skończę to, co zaczęłam"

2021-09-26 16:56

Patrycja D. ( 14 l.) z Wiśniowej, która w piątek zadała swojej babci śmiertelny cios w klatkę piersiową została umieszczona w izbie dziecka. Tymczasem córka zmarłej 69–latki opowiada nam o przebiegu makabrycznego zajścia. Pani Beata jest wstrząśnięta śmiercią matki. To ona znalazła panią Władysławę, gdy leżała zakrwawiona na progu domu i zadzwoniła po pomoc. Jak przedstawia to koszmarne zdarzenie?

Horror w Wiśniowej. "Mama skonała na progu domu". Śmiertelny cios zadała 14-letnia wnuczka

Wciąż nie mogę się otrząsnąć – mówi nam pani Beata z Wiśniowej. To właśnie ona znalazła swoją zakrwawiona mamę na progu domu. O szczegółach tragedii pisaliśmy TUTAJ: 14-letnia Patrycja zabiła swoją babcię. Kobieta skonała na progu drzwi  – Usłyszałam odgłosy awantury, więc pobiegłam zobaczyć co się dzieje. Na progu domu leżała mama, zakrwawiona, wszędzie było pełno krwi. Na niej siedziała Patrycja z nożem z ręku. Powiedziała tak: "Skończę to, co zaczęłam" – opowiada w rozmowie z Super Expressem. – Chciałam ratować mamę, odciągnęłam Patrycję – dodaje. Według jej relacji 14–latka nie zdążyła zadać drugiego ciosu. Jednak pierwszy okazał się śmiertelny.

Władysława D. († 69 l.) zmarła na miejscu. Rodzina jest załamana czynem Patrycji. Pani Beata przyznaje, że seniorka rodu była skonfliktowana z synową. Razem zamieszkiwały jeden dom. – Teściowa była impulsywna, myślę, że konflikt dorosłych mógł odbić się na Patrycji – mówi nam z kolei mama 14–latki. Patrycja D. za miesiąc skończy 15 lat. Na poniedziałek zaplanowano sekcje zwłok Władysławy D. 

Ktoś codziennie odwiedza grób Kamila zagryzionego przez psy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE