Kozłów: TRAGICZNA śmierć 23-letniego taksówkarza. "Ludzie, k***a, co z wami?"

2020-01-14 17:33 ToM
Kozłów: TRAGICZNA śmierć 23-letniego taksówkarza. Ludzie k***a, co z wami?
Autor: mat. policji Kozłów: TRAGICZNA śmierć 23-letniego taksówkarza. "Ludzie k***a, co z wami?"

Młody taksówkarz Kajetan nie żyje - poinformowała we wtorek małopolska policja. 23-latek dzień wcześniej zaginął w Kozłowie (pow. miechowski), a jego mama znalazła pusty, rozbity samochód. Dramatyczny apel kobiety odbił się szerokim echem w sieci.

Informację o zaginionym Kajetanie przekazała w poniedziałek mama chłopaka, pani Agnieszka. Kobieta znalazła rozbite auto taksówkarza w rowie, nie było wiadomo, gdzie podziewa się jej syn. Według pani Agnieszki, ranny 23-latek po wypadku bezskutecznie szukał pomocy w okolicy.

Jej emocjonalny apel zwrócił uwagę wielu osób w mediach społecznościowych.

- Dowiedziałam się, że o 23:30 wczoraj wpadł w poślizg i wpadł do rowu, pukał po pomoc do pobliskiego domu, jednak nie został wpuszczony, ludzie k***a co z wami? Ktoś prosi o pomoc i nie otwieracie drzwi? Trzeba było chociaż policję wezwać! - napisała na Facebooku matka młodego taksówkarza.

W poniedziałek policja próbowała namierzyć telefon zaginionego, prowadzone były też poszukiwania w terenie.

We wtorek po południu niestety potwierdziło się najgorsze - Kajetan nie żyje. Na miejscu wciąż trwały czynności z udziałem prokuratora i policji. 

- Mogę tylko potwierdzić, że 23-latek nie żyje, na miejscu ujawnienia zwłok trwają oględziny - mówi asp. szt. Barbara Szczerba z zespołu prasowego małopolskiej policji. - Wstępnie wykluczamy udział osób trzecich - dodaje.

Ciało młodego taksówkarza zostało odnalezione w Kozłowie (pow. miechowski).