Kraków: Kobieta usiadła na kolanach pijanego mężczyzny. Miała niecne zamiary

2021-07-27 13:20
Kraków: Kobieta usiadła na kolanach pijanego mężczyzny. Miała niecne zamiary
Autor: Straż Miejska Miasta Krakowa Kobieta wykorzystała fakt, że mężczyzna znajdował się w stanie upojenia alkoholowego.

To miała być łatwa zdobycz, ale dzięki operatorowi monitoringu plan spalił na panewce. Pijany mężczyzna, który spał na przystanku tramwajowym przy pl. Wszystkich Świętych został okradziony przez bezczelną złodziejkę. Kobieta usiadła na jego kolanach, jednak nie próbowała zawrzeć bliższej znajomości, tylko pozbawić portfela ofiarę zamroczoną alkoholem.

Nadużycie alkoholu mogło mieć bardzo przykre konsekwencje dla mężczyzny, który zasnął na przystanku tramwajowym przy placu Wszystkich Świętych w Krakowie i padł ofiarą bezczelnej złodziejki. Kobieta postanowiła wykorzystać kiepski stan ofiary, żeby wzbogacić się w łatwy, choć nieuczciwy sposób. A zaczęło się całkiem niewinnie. Kobieta pomogła usiąść pijanemu mężczyźnie i włożyła mu do kieszeni telefon, który wcześniej wypadł na ziemię. Następnie usiadła na jego kolanach. Nawiązanie bliższej znajomości wcale ją jednak nie interesowało. Złodziejka znowu wsadziła rękę do kieszeni na wpół przytomnego mężczyzny, tym razem zabierając telefon, który wcześniej mu oddała. Komórkę wsadziła do swojego biustonosza. Następnie zabrała jeszcze portfel i przywłaszczyła sobie schowaną w nim gotówkę. Złodziejce cały czas towarzyszył jej partner, ale zajście widział jeszcze ktoś. Przed utratą pieniędzy oraz telefonu uratował mężczyznę operator miejskiego monitoringu. To on wysłał na miejsce patrol straży miejskiej, który kilka minut po zdarzeniu, na wysokości konsulatu USA przy ul. Stolarskiej ujął nieuczciwą parę i przekazał w ręce policji.

PRZECZYTAJ: Oświęcim: Pijany kierowca chciał przekupić policjantów. Na ile wycenił wolność?

ZOBACZ: Plaga pijaństwa pod Tatrami. Policja komentuje: "Sezon wakacyjny w pełni"

Zamordował ciocię i pochował ją w jej domku letniskowym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE