Kraków: kolejna restauracja otwarta mimo lockdownu! Rośnie desperacja restauratorów

2021-01-13 9:55 ON
restauracja
Autor: Pixaby

Krakowskich restauratorów nie zniechęciła wprowadzona przez rząd narodowa kwarantanna oraz obostrzenia przedłużone do 31 stycznia. Właściciele lokali coraz częściej mówią o tym, że nie mają już nic do stracenia. Decydują się zatem na otwieranie swoich restauracji dla klientów.

Desperacja restauratorów wzrasta. Od dziś ponownie można zjeść w lokalu „Wesołe Gary” na os. Na Lotnisku. O otwarciu informowała wcześniej także ekipa z innego nowohuckiego lokalu na osiedlu Teatralnym „Na Żółto i Na Niebiesko”. Z podobną sytuacją mamy do czynienia również w przypadku jednego z lokali na Ruczaju.

Czytaj też: Agnieszka Radwańska BEZLITOSNA dla Krakowa! “Byłam wręcz przerażona”

Restauracja Tesone poinformowała, że istnieje możliwość spożycia posiłku wewnątrz lokalu. Należy jedynie złożyć wcześniej rezerwację telefoniczną. Na facebookowym profilu restauracji zobaczyć można nagranie, na którym widać wielu klientów, którzy goszczą w lokalu pomimo wprowadzonych obostrzeń.

Czytaj też: “Młode życie zgasło”. Przejmujące reakcje po pogrzebie tragicznie zmarłej amazonki [ZDJĘCIA, WIDEO]

Właściciele restauracji twierdzą, że wolą zapłacić karę i walczyć o przetrwanie, niż skazać się od razu na bankructwo. Możemy się zatem spodziewać, iż podobnych aktów desperacji będzie coraz więcej.

Krakowskie morsy