“Młode życie zgasło”. Przejmujące reakcje po pogrzebie tragicznie zmarłej amazonki [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-01-12 15:20

Izabela Grochowina, utalentowana amazonka, reprezentująca barwy KJ Leśna Wola, zginęła tragicznie prawie dwa tygodnie temu. W ostatni dzień starego roku uległa ona strasznemu wypadkowi. Na wybiegu, w stadninie w Michałowicach spłoszony koń kopnął ją w głowę. Pomimo wysiłków lekarzy 23-latka zmarła. W sobotę, 9 stycznia, w zabytkowym kościele w Iwanowicach odbył się jej pogrzeb. Wielu internautów we wzruszających słowach skomentowało tragedię, która zakończyła życie młodej dziewczyny. Przekonajcie się sami, jak pisali oni o tym bardzo smutnym wydarzeniu.

Pogrzeb Izabeli Grochowiny, która zginęła podczas treningu na koniu.

Żadne słowa nie ukoją bólu po stracie ukochanej osoby. Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół” - napisała pani Grażyna. “Jakże straszliwym bólem napełnia nas śmierć młodych ludzi, śpij w pokoju” - dodała pani Barbara. “Taki był jej los. Nikt nie zna dnia ano godziny. Młode życie zgasło” - skomentowała natomiast pani Beata.

Czytaj też: Potężny bunt górali! Otworzą hotele i restauracje pomimo rządowych obostrzeń?!

Szkoda młodego życia. Kochała konie i towarzyszyły jej w ostatniej ziemskiej drodze. Mój pradziad powoził takim karawanem. To teraz zabytek” - podzieliła się swoimi odczuciami pani Beata. “Teraz galopujesz na bezkresnych przestrzeniach u Pana Boga...” - żywiła z kolei nadzieję pani Maja. “Poszła do lepszego świata, także nie rozpaczajcie, u Boga jest szczęśliwa niż na tym wrednym świecie, dziwny wypadek” - wtórowała jej pani Jaśmina.

Czytaj też: Pogrzeb tragicznie zmarłej amazonki: "Bóg wziął ją na ręce i zaniósł do jej nowego domu"

Izabela Grochowina kochała konie, była bardzo doświadczoną zawodniczką, znaną w świecie jeździeckim. Brała udział w zawodach regionalnych oraz ogólnopolskich. Setki osób towarzyszyło jej w ostatniej drodze. W atmosferze ogromnego smutku i zadumy jej ciało zostało złożone w grobie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE