Kraków: Na przystankach pojawiły się... lusterka! Też je zauważyliście?!

2019-06-06 11:30
Kraków: Na przystankach pojawiły się... lusterka! Też je zauważyliście?!
Autor: Google Street View Kraków: Na przystankach pojawiły się... lusterka! Też je zauważyliście?!

W ostatnich kilku dniach na kilkunastu przystankach autobusowych i tramwajowych w Krakowie pojawiły się... lusterka z hashtagiem #jestemKraków. Co to za akcja, gdzie pojawiły się lusterka i dlaczego  o tym przeczytacie na ESKA INFO!

Zaskakujący pomysł to jedna z form celebrowania 120-lecia działalności Muzeum Krakowa. 31 maja rozpoczęła się trwająca tydzień akcja jubileuszowa, dzięki której na m.in. na przystankach pojawiły się lusterka z hashtagiem #jestemKraków. 

Chcemy, by w ten sposób każdy, kto w takie lustro spojrzy, poczuł, że jest częścią wielkiej, wspaniałej wspólnoty krakowian - argumentowała ten nietypowy pomysł Katarzyna Winiarczyk z Muzeum Krakowa jeszcze przed rozpoczęciem akcji. 

1500 luster, które umieszczono w różnych miejscach Krakowa, w tym na przystankach będzie tam wisieć do 7 czerwca, więc jeśli chcecie zrobić sobie wyjątkową fotografię - lepiej się pospieszcie!

Zobacz koniecznie:

>>> Kraków: Motorniczy wyrzucał "kolorowych" pasażerów z tramwaju

>>> Horrendalne ceny warzyw i owoców. Pietruszka i maliny symbolem luksusu [CENY]

>>> Kraków: Kolejna ulica w centrum do remontu. Rozkopią m.in. torowisko tramwajowe!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE