Kraków podziwia Tatry. Tak pięknego zdjęcia dawno nikt nie zrobił. Absolutny zachwyt!

2021-05-11 21:54 Bartosz Wojsa
Kraków podziwia Tatry. Tak pięknego zdjęcia dawno nikt nie zrobił. Absolutny zachwyt!
Autor: Jan Ulicki Kraków podziwia Tatry. Tak pięknego zdjęcia dawno nikt nie zrobił. Absolutny zachwyt!

Fotograf Jan Ulicki w sposób perfekcyjny uchwycił piękno, jakie mieli okazję podziwiać ostatnio mieszkańcy Krakowa. Z miasta dobrze i wyraźnie widziane były Tatry! Zachwycające zdjęcie szturmem podbija Internet. "Ależ dzisiaj była petarda z widocznością od samego rana", napisał Ulicki w dniu opublikowania zdjęcia. Musicie to zobaczyć! Poniżej szczegóły.

Spis treści

  1. Kraków podziwia Tatry. Tak pięknego zdjęcia dawno nikt nie zrobił
  2. Fotograf Jan Ulicki zachwycił tym ujęciem. Zobacz zdjęcie, które podbija internet:
  3. Mieszkańcy Krakowa zachwyceni Tatrami. Często mają okazję je podziwiać

Kraków podziwia Tatry. Tak pięknego zdjęcia dawno nikt nie zrobił

Fotograf Jan Ulicki podzielił się w swoich mediach społecznościowych wyjątkowym zdjęciem, które zamieścił 9 maja. Kraków podziwiał Tatry, a autor fotografii ujął ten moment w zachwycający sposób. "Ależ dzisiaj była petarda z widocznością od samego rana. Rano niestety spałem, ale później ruszyłem w bój. Dzięki temu od godziny 15stej zaliczyłem naprawdę kilka fajnych miejscówek, co na pewno zobaczycie w późniejszych postach. Po szybkiej akcji w okolicach Krzeszowic gdzie łapałem Zamek Tenczyn na tle Tatr pognałem ile koni mechanicznych w aucie do centrum Krakowa, gdzie dzięki uprzejmości Pauliny i Michała mogłem znowu odwiedzić genialną miejscówkę, którą możecie już kojarzyć z jednego z moich zdjęć. Tym razem ośnieżone Tatry pięknie kontrastowały z oświetlonym ostatnimi promieniami słońca Wawelem. Całej scenerii dzielnie towarzyszył balon widokowy", napisał Ulicki na swoim Instagramie.

Fotograf Jan Ulicki zachwycił tym ujęciem. Zobacz zdjęcie, które podbija internet:

Mieszkańcy Krakowa zachwyceni Tatrami. Często mają okazję je podziwiać

Mieszkańcy Krakowa oraz Internauci są zachwyceni zdjęciem Ulickiego. Zresztą na jego Instagramie znajdziecie więcej tego typu ujęć. Krakowianie często mają okazję podziwiać góry, a ci, którzy nie zdążą zrobić tego na żywo - mogą później wynajdować właśnie takie perełki. - Tatry z Krakowa widoczne są co najmniej kilkanaście, a nawet i kilkadziesiąt razy w roku. Super przejrzystość zdarza się jednak dosłownie kilkukrotnie - mówi w rozmowie z WP Jan Ulicki. 

4-letnia Iza zginęła pod kołami ładowarki
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE