Kraków: To mogło skończyć się tragedią. Zobacz WIDEO ku przestrodze!

2019-03-14 17:06
Kraków: To mogło skończyć się tragedią. Zobacz WIDEO ku przestrodze!
Autor: Dawid K / Youtube Kraków: To mogło skończyć się tragedią. Zobacz WIDEO ku przestrodze!

O krok od tragedii na jednym z przejść dla pieszych w Krakowie. Rozpędzony samochód osobowy o mały włos nie potrącił kobiety przechodzącej przez przejście dla pieszych. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez innego kierowcę za pomocą kamerki samochodowej.

Mrożące krew w żyłach zdarzenie miało miejsce na ulicy Brożka przy zajezdni tramwajowej Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Podgórzu. Kobieta zatrzymała się przed oznakowanym przejściem dla pieszych. Samochód osobowy, w którym znajdowała się kamerka zatrzymał się przed "zebrą", aby przepuścić pieszą. Kiedy kobieta znalazła się na pasach doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. 

Kierujący inną osobówką z dużą prędkością wjechał na przejście dla pieszych wyprzedzając tym samym samochód, który wcześniej się zatrzymał. Nieodpowiedzialny kierowca w ostatniej chwili odbił w prawą stronę unikając tragicznego wypadku. 

Według datownika, który znajduje się na filmie do zdarzenia doszło niespełna dobę temu, w środę, 13 marca po godzinie 23. 

Apelujemy o rozwagę i rozsądek na drogach! Przypominamy też, że wyprzedzanie bezpośrednio przed przejściem dla pieszych i na pasach jest surowo zabronione i zagrożone wysokim mandatem karnym!

UDOSTĘPNIJ FILM KU PRZESTRODZE:

Zobacz koniecznie:

>>> Rzuciła go dziewczyna, więc brutalnie skatował psa. "Patrz kur*o jeb**a szmato, krew tryska na wszystkie strony" [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

>>> Poważny wypadek w Krakowie. Karetka na sygnale zderzyła się z samochodem

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE