Kraków: W mieszkaniu na Prądniku Czerwonym policjanci znaleźli duże ilości narkotyków i... poszukiwaną 17-latkę

2017-07-31 12:27 Sylwia Adamczyk
Zdjęcie poglądowe
Autor: Małopolska policja Zdjęcie poglądowe

Funkcjonariusze z III Komisariatu Policji w Krakowie rozpracowując przestępczość narkotykową uzyskali informację, że w jednym z bloków na Prądniku Czerwonym dochodzi do rozprowadzania środków odurzających. Policjanci udali się pod wytypowany adres. 

Kiedy policjanci weszli do lokalu, poczuli silną woń marihuany. Na miejscu zastali 42-letniego właściciela mieszkania oraz 17-letnią dziewczynę, która jak się okazało, była poszukiwana z uwagi na ucieczkę z ośrodka szkolno-wychowawczego.

Podczas przeszukania pomieszczeń policjanci znaleźli woreczek foliowy z zawartością prawie 18 g amfetaminy oraz 34 zawiniątka z folii aluminiowej z zawartością prawie 38 g marihuany. 

42-letni mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających. Grozi mu kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności. Wobec podejrzanego zastosowano policyjny dozór.

>>> Wieliczka: 28-latek dotkliwie pobił i okradł własną partnerkę

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE