Nożownik

i

Autor: Shutterstock Nożownik - zdj. ilustracyjne.

Co tam się stało?

Krwawy finał libacji w baraku. Nie miał litości dla swojego kolegi, zaatakował 43-latka nożem

2023-05-31 7:56

Zarzut kierowania gróźb karalnych oraz uszkodzenia ciała usłyszał jeden z uczestników libacji alkoholowej w Gdowie (powiat wielicki), który zaatakował nożem 43-letniego kompana. Poszkodowany został ugodzony w prawe udo i wymagał pomocy medycznej. Podejrzanemu grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Gdów. Krwawy finał libacji. 43-latek ugodzony nożem przez kompana od kieliszka

W zeszłym tygodniu policjant dyżurny otrzymał zgłoszenie, że w Gdowie, w jednym z baraków doszło do ugodzenia nożem 43-letniego mężczyzny. Natychmiast na miejsce zadysponowano patrol funkcjonariuszy oraz grupę dochodzeniowo-śledczą. Po wykonaniu czynności w tym przesłuchaniu świadków funkcjonariusze ustalili, iż w miejscu zdarzenia kilka osób spożywało alkohol. W pewnym momencie dołączył do nich 62-letni mieszkaniec gminy Gdów, który trzymając w ręku nóż, zaczął grozić 43 latkowi pozbawieniem go życia, po czym ugodził go nożem w prawe udo. Sprawca oddalił się, natomiast pokrzywdzony udał się do sąsiedniej posesji, gdzie udzielono mu pomocy medycznej oraz powiadomiono służby.

Następnego dnia wieliccy kryminalni zatrzymali 62-letniego sprawcę, któremu przedstawiono zarzut kierowania gróźb karalnych, a także uszkodzenia ciała. Za popełnione przestępstwa, grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Dorota i Wojtuś spoczęli na cmentarzu. Na ten widok pękają serca
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany