Lepszy, niż świąteczna ciężarówka Coca-Coli! Zobaczcie, co stworzyli krakowscy strażacy

i

Autor: JRG SA Kraków Lepszy, niż świąteczna ciężarówka Coca-Coli! Zobaczcie, co stworzyli krakowscy strażacy

Lepszy niż ciężarówka Coca-Coli! Wiemy, gdzie w Krakowie będzie można zobaczyć go "na żywo" [WIDEO]

2018-12-21 16:12

Kolorowe światełka na długiej wysuwanej drabinie, oraz zielone akcenty z choinką na przodzie - tak prezentuje się świąteczny wóz strażacki, który powstał w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Już w ten weekend będzie można zobaczyć go na żywo!  

Wóz powstał na potrzeby filmu, który ma umilić pracę strażakom pełniącym służbę w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz rozpromować krakowską szkołę Aspirantów.

- Szkoła Aspirantów to miejsce, gdzie kształcą się przyszli strażacy. Kadeci przebywają tam przez dwa lata cały czas, więc można powiedzieć, że to jest taki nasz drugi dom. W szkole codziennie, także 25 i 26 grudnia, dyżur ma 50 osób, dlatego chcieliśmy umilić im ten świąteczny czas i kręcimy krótki filmik z humorystyczny akcentem. Ten przyozdobiony wóz strażacki to właśnie rekwizyt do naszego filmu - mówił nam kapitan Bartłomiej Gajda.

Czytaj też: Nowe miasta na mapie Polski od 2019 roku. Jedno znajduje się w Małopolsce. Zobacz jakie!

Gdzie w Krakowie można zobaczyć świąteczny wóz?

Wóz strażacki będzie stał na placu zewnętrznym szkoły na os. Zgody 18 w Nowej Hucie w piątek i sobotę (21/22 grudnia) w godzinach 17:30-20:00 oraz w niedzielę w godzinach 17:30-20:00 na Alei Róż przy placu centralnym.

Zobacz też: Sklepy otwarte w święta Bożego Narodzenia 2018 i w Sylwestra [GODZINY OTWARCIA, SYLWESTER 2018/2019, NOWY ROK 2019]

Nasi Partnerzy polecają